Zakladateľ Grayscale a miliardár Barry Silbert verí, že práve TERAZ je ideálny čas na dokúpenie BTC!
Zakladateľ Grayscale a miliardár Barry Silbert verí, že práve TERAZ je ideálny čas na dokúpenie BTC! ,zdroj: www.shutterstock.com/Rcc_Btn

Binance

Barry Silbert, miliardár a populárny kryptomenový podnikateľ, si myslí, že trh s kryptomenami práve vstúpil do „bitcoinovej sezóny“ a verí, že nastal čas na hromadenie a dokupovanie BTC!

Barry Silbert je zakladateľom a generálnym riaditeľom Digital Currency Group (DCG). Ide o konglomerát tej najvyššej úrovne, ktorý vlastní päť ďalších dcérskych spoločností zameraných na kryptomeny a digitálne aktíva vrátane populárneho Grayscale Investments.

Grayscale Investments je jednou z najväčších kryptografických investičných spoločností na svete a je lídrom v akumulácii kryptomien. Spoločnosť spravuje bitcoinové investície v hodnote viac ako 32 miliárd dolárov. Okrem BTC vlastní aj ďalšie kryptomeny v hodnote desiatok miliárd dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať: 5 dôvodov, prečo je burza Binance najlepšia burza na nákup a obchodovanie kryptomien

Ako vníma Barry Silbert súčasný trh?

Miliardár Barry Silbert oznámil na Twitteri, že prišiel ten najlepší čas začať dokupovať Bitcoin. Prečo? Pretože v obchodnej komunite a na trhoch aktuálne vládne „nudný sentiment“ a ceny idú bočným smerom. Keď sa na to pozrieme podrobnejšie, tak až o takú veľkú stagnáciu zas nejde. Bitcoin sa v poslednej dobe pohyboval medzi 39 000 USD až 42 000 USD.

Silbert napísal:

Nudný a bočný trh či nízke objemy obchodovania počas niekoľkých mesiacov boli vždy dobrým časom na dokúpenie BTC. Je čas.Ako odpoveď používateľovi na Twitteri odpísal, ženás čaká veľké leto.

Objemy obchodovania s BTC neboli poslednú dobu veľmi pôsobivé. Podľa Silberta sú takéto obdobia obchodovania s malým objemom skvelým znakom životaschopného nákupného obdobia. Obchodovanie s nízkym objemom znamená, že veľa ľudí, rovnako ako veľryby, tak aj inštitúcie držia svoje zásoby a vyčkávajú na potenciálne prelomenie cien. Ak je história niečo, čím by sme sa mali riadiť, tento scenár takmer vždy skončil býčím trendom. Avšak doteraz nebolo vo svete toľko neistoty a strachu, ako je teraz. Opäť platí staré známe pravidlo, že len čas všetko ukáže.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

BTC sa už obchoduje nad 42 400 USD

V čase písania tohto článku sa cena Bitcoinu pohybuje okolo 42 400 USD a zaznamenáva za posledné 3 dni slušný nárast ceny o 10 %. Ak veci pôjdu takto ďalej, ako v to verí Silbert, tieto percentá by sa mohli čoskoro zmeniť k lepšiemu. Je však potrebné poznamenať, že kryptomenový trh je vcelku dynamický a volatilný priestor, ktorý absolútne nepočúva želania retailových investorov, ako všetky ostatné trhy. Pripomíname, že žijeme vo veľmi neistom období a zo dňa na deň sa svet môže dostať do ešte zložitejšej situácie.

Čítaj ďalej: Akcie Netflixu sa prepadli o 25 %! Počet predplatiteľov klesá

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre