Bitcoin pod rezistenciou 42 000.
Bitcoin pod rezistenciou 42 000. Zdroj: Shutterstock.com/Maria Wan

Bitcoin sa z krátkodobého hľadiska drží na rezistentnej hladine pod 42 000 $ a zatiaľ neukončil súčasný rastúci trend. Poďme sa teda pozrieť na aktuálny býčí target a predikciu na najbližšie dni. Dominancia hlavnej kryptomeny medzičasom mierne narástla na 41,81 %, no pokračuje v sideway štruktúre.

Z krátkodobého hľadiska rastúci trend neskončil a býčí target, ktorý sledujem, je na hladine 44 000 $. Je to však najviac bullish scenár, ktorý momentálne vidím. Na druhej strane je potrebné sledovať aj supportné zóny v prípade, že rastúci trend bude pomaly končiť. Ktoré supporty sú významné?

Bitcoin pod rezistenciou 42 000
Bitcoin pod rezistenciou 42 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou na investovanie v apríli 2022

Bitcoin pod 42 000 $

Významné hladiny supportov sú na zóne 39 000 $ a 36 000 $. Predtým je však potrebné sledovať aj hladinu rastúceho supportu medvedej vlajky, ktorá sa vytvára od začiatku roka 2022. Ak by ju cena kontaktovala, musíme si všímať objemy a hlavne aj miesto odrazu. Ak by totižto spadla pod tento support, je dôležitý rýchly odraz.

Podobne sa cena správala aj na poslednom minime, keď spadla pod support, ale okamžite bola vytiahnutá do 24 hodín. Inak to nebolo ani pri predošlých minimách tejto vlajky. Ak však cena spadne pod support a nedokáže sa okamžite vrátiť naspäť hore, je to predpoveď toho, že vlajka bola ukončená.

Mohlo by ťa zaujímať – Ekonóm predpovedá, že reakcia Fedu na infláciu posunie kryptomeny vyššie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre