ApeCoin & The SandBox: Tieto metaverzové tokeny vyrástli niekoľkonásobne len za 3 dni!
ApeCoin & The SandBox: Tieto metaverzové tokeny vyrástli niekoľkonásobne len za 3 dni! ,zdroj: www.shutterstock.com/Zeedign.com

Kryptomenový trh posledné dni viac menej stagnuje a pohybuje sa do strany. Avšak netýka sa to celého trhu. Zisky v top metaverzových tokenoch výrazne prekonali ostatné aktíva, pričom celková trhová kapitalizácia v tomto priestore vzrástla za posledné dni takmer o 7 % na 31,1 miliardy USD! Najviac sa darí nováčikovi ApeCoin!

Objemy obchodov tiež vzrástli o slušných 74 %!

Mohlo by ťa zaujímať: Analytik PlanB: „Bitcoin v súčasnosti predstavuje najlepšiu príležitosť v celej histórií“

Metaverzové tokeny „to the moon?“

Trh s kryptomenami predsa len zaznamenal v strede týždňa menšie „oživenie“. Bitcoin, najväčšia kryptomena, vzrástla o viac ako 3 % a prekonala cenovú hladinu 42 000 USD, zatiaľ čo ostatné aktíva ho pomaličky nasledujú. BTC sa v čase písania tohto článku obchoduje na úrovni 42 300 USD, ETH na 3 190 USD a LTC je momentálne na úrovni 112 dolárov. Všetky známe kryptomeny teda zaznamenali minimálne nárasty.

Na druhej strane máme metaverzové tokeny, ako napríklad ApeCoin (APE), Sandbox (SAND) či GALA, ktoré s prehľadom prekonali svoju konkurenciu. Zdá sa, že pozitívne a úspešné aktualizácie aktív ako APE či SAND vyvolali nákupný záujem aj niekoľkých ďalších metaverzových tokenov.

Stojí za zmienku aj to, že najväčšie veľryby na sieti Ethereum vo veľkom množstve investujú do metaverzových tokenov. APE, GALA či SAND patria medzi TOP 10 najkupovanejších tokenov veľrybami ETH za posledných 24 hodín.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

ApeCoin zaznamenal trojdňový nárast o 60 %

ApeCoin sa stal jedným z najlepších a najvyhľadávanejších metaverzových aktív. Cena tokenu APE vyletela za posledné 3 dni o viac ako 60 % a dosiahla úroveň 17,50 USD. Nedávna vzostupná rally je výsledkom niekoľkých faktorov. APE bol nedávno úspešne zalistovaný na burze Gemini. Špekuluje sa však, že o ide o nový metaverzový update od spoločnosti Yuga Labs pod názvom „Otherside“, ktorý je hlavným faktorom za týmto nárastom.

Podľa správ Yuga Labs spustí predaj pôdy vo virtuálnom priestore Otherside za počiatočnú cenu 600 APE. Pripomíname, že Token APE sa od svojho vzniku, 17. marca 2022, zvýšil o neskutočných 1 900 %! ApeCoin sa stal takým populárnym, že dokázal dokonca predbehnúť doposiaľ najväčší token Decentraland (MANA), a stal sa tak najväčším metaverzovým tokenom. Objem obchodovania za 24 hodín zaznamenal nárast o viac ako 360 % a jeho momentálna trhová kapitalizácia je viac ako 4 miliardy USD.

The Sandbox rastie tiež!

Ďalším „pánom metaverza“, ktorý neustále rastie, je The Sandbox. Podľa WhaleStats nakúpila veľryba ETH s názvom „BlueWhale0093“ SAND v hodnote 1,48 milióna dolárov. 24-hodinový objem obchodovania SAND zaznamenal nárast o viac ako 65 %.

Príčinu nárastu možno podľa všetkého spájať so správou z Bloombergu. V správe sa uvádza, že The Sandbox získa dodatočných 400 miliónov dolárov od rôznych investorov po celom svete! Natívny token SAND sa za posledne 3 dni zvýšil o viac ako 20 %!

SAND je momentálne 40. najväčšia kryptomena s celkovou trhovou kapitalizáciou viac ako 3,4 miliardy dolárov. V rebríčku metaverzových tokenov je momentálne na bronzovom mieste. Čo sa týka tokenu GALA, stojí za zmienku spomenúť 15-percentný nárast za posledné tri dni. Nič dych vyrážajúce, avšak každého obchodníka tieto percentá potešia.

Čítaj ďalej: Strach z absencie kontroly nad financiami sa zvyšuje! – MMF má obavy z „kryptoizácie“!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre