Binance CEO kryptomeny sú budúcnosť
Binance CEO kryptomeny sú budúcnosť, zdroj: www.shutterstock.com/naulicrea

CEO spoločnosti Binance Changpeng Zhao, v kryptokomunite známy pod skratkou „CZ”, sa nedávno objavil v živom rozhovore s televíznou stanicou Bloomberg.

V rozhovore sa riaditeľ burzy vyjadril, že kryptomeny sú budúcnosťou peňazí v tomto modernom a technologickom svete.

Mohlo by ťa zaujímať: Kryptomeny bijú nové rekordy – trhová kapitalizácia po prvýkrát prevýšila 3 bilióny dolárov!

Riaditeľ burzy Binance je obľúbený nadšenec kryptomien

Vyhlásenie riaditeľa o kryptomenách poukazuje na dôveru voči digitálnym aktívam a kryptomenám. Zhao im zostáva naďalej verný a verí v dlhodobý „bullish trend“. Jeho vyjadrenia v rozhovore so spravodajstvom Bloomberg o kryptomenách bolo v kryptokomunite prijaté viac ako pozitívne.

Changpeng Zhao je stopercentný kryptofanúšik, je jedným z nás. CZ neustále zverejňuje rôzne tweety spojené s kryptomenami či digitálnym finančným priestorom, čo naznačuje, že jeho nadšenie z virtuálnych aktív neustále rastie.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kryptoburza to ale nemá jednoduché

Najznámejšia a najväčšia kryptoburza sa dostala pod nátlak regulátorov po celom svete pre obavy z používania kryptomien na pranie špinavých peňazí a rôznym rizikám pre klientov.

Binance čelila varovaniam finančných regulátorov z Veľkej Británie, Nemecka, Číny či Japonska. Tí sa obávajú z nelegálneho používania kryptomien.

Americká ministerka financií Janet Yellen a prezidentka Európskej centrálnej banky Christine Lagarde boli medzi tými, kto vyjadril obavy z nelegitimity kryptomien, pričom neraz spomínali práve Binance.

Čítaj ďalej: BTC vytvára rovnaký fraktál ako v roku 2013 – vrchol by mohol dosiahnuť 200 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre