Dogecoin a Bitcoin
Dogecoin a Bitcoin. Zdroj: Shutterstock, BBbirdZ

Zakladateľ projektu Bitcoin Cash Roger Ver uviedol svoj názor na Dogecoin a Bitcoin. Dogecoin je podľa neho lepšou voľbou ako Bitcoin!

Bitcoin vs. Dogecoin

Roger Ver okrem projektu Bitcoin Cash stál aj pri zrode rôznych bitcoinových startupov, ako napríklad portálov Bitcoin.com či Blockchain.com. V najnovšom rozhovore pre agentúru Bloomberg uviedol, ako vníma Dogecoin v porovnaní s BTC.

Podľa neho je populárny meme projekt Dogecoin jednoznačne lepšou kryptomenou ako Bitcoin. A to hlavne vďaka svojej technickej vlastnosti pri uľahčovaní transakcií. Ver patrí k prvým zástancom Bitcoinu. Časy sa však zmenili a už tomuto aktívu nefandí tak, ako pri jeho zrode. Bitcoin sa podľa neho výrazne odklonil od svojho pôvodného cieľa – stať sa najpoužívanejšou alternatívnou menou.

Prečítaj si tiež: Týždeň v kryptomenách: Musk a Twitter, adopcia Bitcoinu, zlato, komodity a nehnuteľnosti na vzostupne

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Ver ďalej uviedol, že ak by mal možnosť vybrať si tri alternatívne digitálne meny k Bitcoinu, jednoznačne by si zvolil Dogecoin, Bitcoin CashLitecoin.

Dogecoin je výrazne lepší. Je lacnejší a spoľahlivejší. Ak by som mal vybrať troch uchádzačov o dominantnú kryptomenu na svete, boli by to Dogecoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Určite stále patrím ku kryptomenovým veľrybám. Vždy som mal v kryptomenách široký záber. Nikdy som nebol maximalistom Bitcoinu alebo Bitcoinu Cash.“

Po Muskovom prevzatí Twitteru je veľmi pravdepodobné, že sa využitie Dogecoinu v budúcnosti masívne zvýši. Roger Ver je presvedčený, že tento krok bol správny. Musk je podľa neho tým správnym človekom, ktorý zruší cenzúru na tejto platforme.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre