Bude august v prípade Etherea prelomový?
Bude august v prípade Etherea prelomový? Zdroj: Shutterstock, Steve Heap

Hlavní vývojári Etherea sa podľa najnovších informácií vyjadrili, že sa v auguste môžeme konečne dočkať jednej z najväčších aktualizácii v histórii ETH.

Bude august v prípade Etherea prelomový?

Vývojár jadra siete Etherea Preston Van Loon tvrdí, že dlho očakávaný prechod na konsenzus Proof of stake sa s veľkou pravdepodobnosťou uskutoční počas augusta. Po viacero odkladoch je ťažké tomu veriť, no dúfajme, že áno.

Podľa Van Loona sa, samozrejme, snažia, aby sa celý proces uskutočnil aj skôr, všetko však musí ísť podľa plánu a bez problémov.

Pokiaľ viem, ak všetko pôjde podľa plánu, august – to jednoducho dáva zmysel. Ak nebudeme mať žiadne problémy, urobíme to čo najskôr.

S jeho názorom súhlasí aj ďalší vývojár siete ETH Justin Drake. Podľa jeho slov je prechod na Proof of stake absolútnou prioritou.

Mohlo by ťa zaujímať: Obavy o stabilitu pribúdajú! Tether znížil svoju kapitalizáciu o viac ako 9 miliárd

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

V každom prípade ide o pozitívne správy. Tim Beiko ešte 11. apríla oznámil, že sa prechod opäť odkladá aj napriek úspešným testom. Tento týždeň bola oznámená v prípade ETH aj ďalšia pozitívna správa, že sa počas júna dočkáme veľkého testovacieho míľnika. Konsenzus Proof of work bude v rámci testovacej siete spojený s Proof of stake. Mal by teda simulovať realitu toho, na čo všetci fanúšikovia čakajú.

Čítaj ďalej: Kde a ako kúpiť Bitcoin – Kompletný návod pre začiatočníka

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance