Terra je kupovaná veľrybami
Terra je kupovaná veľrybami. Zdroj: Shutterstock.com/Luckymane

Binance

O kryptomenu LUNA je čoraz väčší záujem. Dosvedčuje to aj nedávna on-chain analýza, ktorá ukázala, že jedna veľryba nakúpila obrovský počet mincí LUNA.

O token LUNA je stále väčší záujem

WhaleStats uvádza, že zhruba 110 000 tokenov LUNA zakúpila jedna veľryba, zatiaľ čo Terra sa nedávno vrátila medzi 10 najviac nakupovaných mincí.

Na základe nástroja na sledovanie údajov o kryptomenách sa Terra dostáva pod radar najvyšších 500 ethereových veľrýb a zaraďuje sa medzi najviac kupované aktíva tejto triedy veľrýb.

V hodnotení rebríčka najvyšších 500 ETH veľrýb, ktorý poskytuje WhaleStats, je LUNA štvrté najviac kupované aktívum. Samotné ETH a stablecoiny USDC a USDT patria medzi prvé tri. Táto trieda veľrýb z veľkej časti kupovala aj Shiba Inu (SHIB), Apecoin (APE) a Fantom (FTM).

Veľryba s názvom „bonobo“ zakúpila takmer 110 000 tokenov LUNA v dvoch samostatných transakciách, ktoré uvádza WhaleStats.

  • Primárna transakcia sa týkala nákupu 55 035 LUNA, resp. hodnoty 4 703 291 USD
  • Druhá transakcia bola ohlásená súčasne s primárnou a týkala sa objednávky v hodnote 55 000 LUNA, resp. 4 700 300 USD

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Terra drží hodnotu

Hodnota tokenu LUNA sa počas 12 mesiacov efektívne udržala, hoci väčšina kryptomien mala problémy. Terra a stablecoin UST sa dostali medzi 10 najväčších kryptomien, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu.

Terra navyše nedávno diskutovala na thajskej zmenárni kryptomien Bitkub. Bitkub, ktorý bol opäť založený začiatkom roka 2018, je najväčšou národnou zmenárňou kryptomien v Thajsku a kontroluje viac ako 90 % trhu.

Mohlo by ťa zaujímať: Podľa halvingovej analýzy Bitcoin dosiahne absolútne dno na zóne 24 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre