Bude LUNA naďalej rásť?
Bude LUNA naďalej rásť? Zdroj: Shutterstock, David Sandron

Populárny analytik James Mullarney tvrdí, že v prípade projektu LUNA máme byť pripravený na veľkú býčiu vlnu. Aký má dôvod?

Bude LUNA rásť?

Kryptomenový analytik a zakladateľ YouTube kanálu InvestAnswers James Mullarney vníma projekt LUNA, ako najsilnejšieho konkurenta Etherea. Natívny token spoločnosti Terra je podľa neho na najlepšej ceste opäť dosiahnuť nové historické maximum. Ako najväčší a zároveň najsilnejší faktor tohto rastu vníma najmä úspech stablecoinu UST.

LUNA je presne na úrovni 50-dňového kĺzavého priemeru okolo 93 – 94 USD a mali by sme ísť až na 110 – 120 USD. Terra má tiež tretí najväčší stablecoin UST podľa trhovej kapitalizácie.“

Mohlo by ťa zaujímať: Počet tzv. „mŕtvych“ projektov prekročil hranicu 1 700 – podvodníci naďalej víťazia

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Ako vníma Bitcoin? Skôr patrí k skupine analytikov, ktorí tvrdia, že BTC s určitosťou porastie a dopomôže mu k tomu korelácia s dolárovým indexom DXY.

BTC/BUSD
BTC/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Po veľkom náraste DXY cena Bitcoinu rastie a bude rásť. Takisto to platí aj v opačnom prípade. Ak DXY klesne, Bitcoin následne klesne tiež. A takto to bude pokračovať ďalej a ďalej. Videli sme to v júni 2020. Veľký výpredaj sme videli v lete 2021 a práve teraz sme mali obrovskú rallye dolárového indexu. Je to už tretia takáto rallye za posledných päť rokov. Predtým sa to stalo len trikrát. Zakaždým, keď sa to stalo, sme potom rástli, takže to je ďalší veľmi býčí ukazovateľ, ktorý vidíme.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre