BTC veľryba hromadí mince
BTC veľryba hromadí mince. Zdroj: Shutterstock.com/nuttapon averuttaman

Bitcoinové veľryby sú späť v hre blízko hladiny 60 000 dolárov. Údaje potvrdzujú na tejto cene klasické správanie býčieho trhu. Podľa zdrojov on-chain metrík zo 16. novembra, tretia najväčšia veľrybia bitcoinová adresa zvýšila svoje držby o 207 mincí.

Veľryby kupujú dip

Napriek poklesu o 8 % za posledných 24 hodín zostáva Bitcoin vhodnou možnosťou pre najväčších investorov. Adresa so zostatkom 193433,46915660 BTC pridala k svojmu účtu 12,84 miliónov dolárov pri cene 62 053 dolárov za Bitcoin. Táto adresa v novembri zvýšila svoje držby o 635 BTC.

Tento vzorec bol zrejmý aj počas posledného býčieho trendu v roku 2017, keď indikátor All Exchanges To Derivative Exchanges mnohokrát vyvrcholil a cena zakaždým zaznamenala skok. Práve teraz, počas bullrunu, metrika vyvrcholila štyrikrát, čo naznačuje, že veľryby chcú neustále kupovať a zabezpečovať svoje mince.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Mohlo by ťa zaujímať – Bývalý generálny riaditeľ Citi: Každá veľká banka čoskoro adoptuje kryptomeny!

Kurz BTC zostáva konzervatívny

Dlhodobí držitelia (LTH) však začali od tohto mesiaca znižovať svoje držby BTC. Z tohto hľadiska by sa tak mohlo zdať, že počas celého rastúceho trendu nastala distribúcia LTH a naopak, počas korekcie LTH akumulovali mince. Tento indikátor teda predpovedá, že najbližšie obdobie by mala nastať finálna rastúca fáza býčieho trendu, ktorá môže trvať aj niekoľko mesiacov.

Veľký objem kupujúcich na úrovni 62 000 dolárov medzitým nestačil na to, aby zabránil opätovnému testovaniu nižších úrovní v utorok.

Prečítaj si tiež – Kedy a na akej cene môže skončiť súčasný rastúci cyklus BTC?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre