GameStop príde s novým trhoviskom NFT
GameStop príde s novým trhoviskom NFT. Zdroj: Shutterstock, Bern James

Spoločnosť Loopring prežíva pozitívne obdobie, ktoré sa výrazne odzrkadľuje aj na tokene LRC. Generálny riaditeľ tejto spoločnosti presunul 61,3 miliónov LRC tokenov, čím odštartoval špekulácie o projekte GameStop NFT.

Prichádza GameStop NFT?

Viacero odborníkov a analytikov sa domnieva, že nedávny presun 61,3 miliónov LRC tokenov v hodnote 164,8 miliónov USD môže úzko súvisieť s plánovaným spustením projektu GameStop NFT.

Transakcia tokenov LRC
Transakcia tokenov LRC. Zdroj: BeinCrypto

Podľa prvotných odhadov patrí adresa, ktorá vykonala transakciu, generálnemu riaditeľovi spoločnosti Loopring, Danielovi Wangovi.

Prečítaj si tiež: Coinbase spúšťa možnosť zdieľať informácie o vašich kryptomenách

Spoločnosť GameStop oznámila približne pred mesiacom, že začína spolupracovať so špičkovými vývojármi, ktorí budú pracovať na novej NFT platforme.

Podľa investorov pôjde práve spomínaný presun tokenov LRC na podporu tohto významného projektu, ktorý môže opäť rozvíriť NFT trh. Všetko tomu nasvedčuje, keďže spoločnosť GameStop hľadá práve riešenia druhej vrstvy.

Mohlo by ťa zaujímať: Litecoin (LTC) je odteraz akceptovaný všade tam, kde je akceptovaná VISA!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Bude tento projekt novým stimulom pre NFT?

Aj keď v posledných týždňoch zaznamenal sektor NFT mierny útlm, všetko nasvedčuje tomu, že má silnú budúcnosť. Herný priemysel je dokonale pripravený na využitie týchto technológií a práve herné aktíva a ekonomiky sú tým najvhodnejším miestom na implementáciu.

Spoločnosť GameStop je jedným z najväčších herných maloobchodných predajcov. Plánovaný NFT projekt by v prípade úspechu znamenal pre spoločnosť obrovský míľnik. Na to však treba dôležitých partnerov, ktorí zatiaľ oznámení neboli. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre