TOP altcoiny s nízkou kapitalizáciou. Zdroj: Shutterstock.com/Africa Studio

Binance

Kryptomeny s malou kapitalizáciou majú nízke ceny, sú často nové a majú vysoký potenciál rastu. Každá kryptomena má potenciál rásť ako Bitcoin, ktorého hodnota narástla z menej ako 1 $ na približne 40 000 $. Prípadné investovanie do kryptomien s malou kapitalizáciou vás môže dostať do pozície, v ktorej budete môcť určiť jej budúcnosť a rast. Je to preto, že vaša malá obchodná aktivita by mohla ovplyvniť jej ceny. Toto je TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou.

Aavegotchi (GHST)

Aavegotchi (GHST) je DeFi NFT, ktorý momentálne beží na Aave Blockchaine. Aavegotchi sú herné avatary, ktoré ich držitelia používajú ako DeFi kolaterály na získanie odmien za staking. Na rozdiel od iných NFT majú Aavegotchi jedinečné výhody, vďaka ktorým ich hodnota prevyšuje herné vyhliadky. Natívnou a riadiacou menou protokolu je GHST. Je k dispozícii na predaj na veľkých burzách ako Binance, OKEx, MXC, Bilaxy a Uniswap.

WalletInvestor je, pokiaľ ide o token, optimistický a vidí, že tento rok dosiahne 3,154 USD. PricePrediction je tiež optimistická, pretože verí, že token dosiahne do konca roka 2,89 USD. DigitalCoin sa tiež domnieva, že GHST dosiahne 2,83 USD do decembra 2022.

Aavegotchi
Aavegotchi. Zdroj: TradingView

Pirate Chain (ARRR)

Pirate Chain (ARRR) je jedinečná kryptomena pre súkromné ​​odosielanie. Projekt využíva pokročilý protokol ochrany osobných údajov, prispôsobený používateľom a nemôžu doň zasahovať iní. Na ochranu súkromia využíva aj technológiu Zero-Knowledge Succinct Non-Interactive Argument of Knowledge (ZK-SNARK). To je dôvod, prečo je 100 % peer-to-peer transakcií na blockchaine anonymných a súkromných. Natívny a riadiaci token protokolu je ARRR. Je k dispozícii na predaj na kryptoburzách ako KuCoin, Gate.io, FMFW.io, Changelly PRO a CITEX.

Podľa predpovedí sa však token k svojmu ATH nemusí tak skoro priblížiť. WalletInvestor je optimistický pokiaľ ide o token, a vidí, že tento rok dosiahne 1,827 USD. PricePrediction je tiež optimistická, pretože verí, že token dosiahne do konca roka 2,06 USD.

Pirate chain
Pirate chain. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 4 dôvody, prečo cena XRP opäť dosiahne 1 $

MAPLE (MPL)

Maple je decentralizovaný trh podnikových úverov, ktorý v súčasnosti poskytuje služby dlžníkom, ktorí hľadajú transparentné a efektívne financovanie. Platforma ponúka týmto dlžníkom transparentné a efektívne financovanie. Maple tiež vychádza v ústrety poskytovateľom likvidity tým, že im ponúka udržateľný zdroj výnosov prostredníctvom požičiavania ich aktív. Natívny a riadiaci token protokolu sa označuje ako MPL. Vlastníctvo tohto tokenu umožňuje podieľať sa na správe spoločnosti Maple a podieľať sa na jej výnosoch. Je k dispozícii na predaj na kryptoburzách ako Coinbase, Huobi Global, Gate.io, Hoo a BingX.

WalletInvestor predpovedá, že tento rok token dosiahne 85 USD. DigitalCoin tiež nadväzuje na predikciu WallteInvestor, a spolu vidia MPL na hodnote 88 USD v roku 2022. PricePredictions je tiež optimistický, pokiaľ ide o jej dlhodobú budúcnosť, pretože v roku 2028 predpovedá, že token dosiahne 164 USD.

Maple
Maple. Zdroj: TradingView

Ichi (ICHI)

Ichi umožňuje kryptomenovým komunitám emitovať stablecoiny tým, že každý vytvorený token podloží dolárom. Používatelia tak môžu jednoducho vytvárať tokeny odolné voči volatilite. Jeho komunita tiež umožnila mnohým ďalším kryptomenovým komunitám riadiť svoje interné stablecoiny. Natívnym a riadiacim tokenom platformy ichi.org je ICHI. Je k dispozícii na predaj na BKEX, SushiSwap, Bancor Network a 1inch Liquidity Protocol.

WalletInvestor verí, že token dosiahne do konca roka 21,3 USD. PricePrediction je optimistická a verí, že token dosiahne 27,27 USD do decembra 2022.

Ichi
Ichi. Zdroj: Coinmarketcap

Siacoin (SC)

Sia, oficiálne spustená v roku 2015, je blockchainová platforma, ktorej cieľom je stať sa nosnou ukladacou vrstvou internetu. Je to bezpečná, dôveryhodná, distribuovaná a decentralizovaná platforma cloudového úložiska. V súčasnosti poskytuje cenovo dostupné úložné riešenia a v budúcnosti sa snaží konkurovať spoločnostiam Microsoft, Google a Amazon. Natívnym a riadiacim tokenom protokolu je Siacoin, označený ako SC. Držitelia Siacoinu sa môžu podieľať na riadení siete a používať ju na platenie za svoje služby. Je k dispozícii na predaj na kryptoburzách ako Coinbase, Binance a Kraken.

WalletInvestor predpovedá, že sa tento rok token zvýši z 0,01061 USD na 0,0185 USD. DigitalCoin a PricePredictions sú tiež optimistické, pretože veria, že tento rok bude pre investorov ziskový. Siacoin tak uzavrel top kryptomeny s nízkou kapitalizáciou.

Siacoin
Siacoin. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež – Táto on-chain metrika signalizuje dno korekcie Bitcoinu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre