Shiba Inu a aktivita veľrýb
Shiba Inu a aktivita veľrýb. Zdroj: Shutterstock.com/Irina Vaneeva

Po očakávanom zaradení Shiba Inu do obchodnej platformy Robinhood sa aktivita veľrýb postupne zvyšovala. Zvýšené interakcie s tokenom sa objavovali počas rastúcej nákupnej aktivity, čo ukazuje portál WhaleStats.

Ako naznačuje stránka tokenu, veľryby aktívne kupovali token, čo spôsobilo zvýšené používanie inteligentnej zmluvy Shiba Inu. Urobilo to z nej najpoužívanejšiu inteligentnú zmluvu medzi 2 000 najväčšími peňaženkami Etherea.

Okrem vysokého využitia sa trhové a reťazcové metriky tiež prudko zvyšujú, pričom priemerný zostatok na adresách veľrýb stúpa a objem sa zvýšil o 436 % a dosiahol 53 miliónov dolárov.

Shiba Inu
Shiba Inu. Zdroj: Whalestats

Dôležitejším nárastom je však čistý tok Shiba Inu na veľrybích adresách, ktorý stúpol takmer o 500 %. To naznačuje, že do peňaženiek veľrýb prúdilo viac tokenov ako von, čo naznačuje krátkodobý a strednodobý býčí sentiment veľkých investorov.

Objemy a zostatky na adresách veľrýb sú tiež dôležitými metrikami, ktoré ukazujú vo všeobecnosti pozitívny sentiment medzi veľkými nákupcami. Pozitívne tendencie sa odrážajú aj na hodnote holdingu Shiba Inu, ktorý nedávno vzrástol na 1,3 miliardy dolárov.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – Obrovské spaľovanie SHIB pokračuje – 344 miliónov tokenov za jediný deň!

Výkonnosť trhu Shiba Inu

Nanešťastie pre svojich investorov, SHIB-u sa nedarí získať späť aspoň malú časť strát, ktoré utrpel od novembra 2021. V čase písania článku sa SHIB obchoduje za 0,000025 USD, čo je hlboko pod ATH 0,000088 USD.

Po veľkých správach o kótovaní na Robinhood sa kryptomene podarilo získať okolo 24 %, čo nestačilo ani na prelomenie dlhodobého kanála.

Mohlo by ťa zaujímať – 95 miliónov SHIB spálených iba za 24 hodín – vypumpuje to cenu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre