Desaťnásobok rastu pre Bitcoin
Desaťnásobok rastu pre Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Velishchuk Yevhen

Podľa nedávneho tweetu, ktorý zverejnil prominentný obchodník Peter Brandt, by sa Bitcoin mohol za dva roky zvýšiť až desaťnásobne.

Alternatívne môže najväčšia svetová kryptomena pokračovať vo svojej sérii bočného obchodovania po dlhšiu dobu, hovorí obchodník.

Bitcoin cenový graf
Bitcoin cenový graf. Zdroj: PeterLBrandt/Twitter

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Táto veľryba kupuje BTC za 1 mil. dolárov každý deň bez ohľadu na cenu

Bitcoin za 10-násobok?

Brandtova najnovšia predpoveď bola urobená v reakcii na tweet, ktorý zverejnil dlhoročný zástanca Bitcoinu Tuur Demeester. Ten tvrdí, že hlavná kryptomena má tendenciu explodovaťako nič na tejto planéte“ po dlhotrvajúcich obdobiach konsolidácie.

Brandt nedávno predpovedal, že v roku 2024 môže dôjsť k vzniku ďalšej bitcoinovej „raketovej fázy na základe toho, ako sa vyvíjali predchádzajúce trhové cykly.

Bitcoin bol v posledných týždňoch pod tlakom a prvýkrát od polovice marca v pondelok klesol pod úroveň 40 000 dolárov.

Medzitým korelácia medzi technologicky zameraným Nasdaq 100 a Bitcoinom nedávno dosiahla ďalšie rekordné maximum. Obchodníci ovplyvnení rozhodnutiami Fedu sa medzitým snažia opustiť trh rizikových aktív. Index amerického dolára (DXY) nedávno stúpol nad 100, čo tiež nehrá v prospech Bitcoinu.

Mohlo by ťa zaujímať – 5-ročné výnosy BTC prevyšujú návratnosť hlavných svetových indexov o 1 645 %

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre