Token Casper (CSPR) za týždeń stúpol o 2300% – Vieme prečo

3

Casper, rozvíjajúca sa blockchainová platforma postavená na základe Casper Correct by Construction, naberá veľkú silu, keďže jej IOU token zaznamenal neuveriteľný rast 2300% ešte pred vstupom na hlavné burzy.

Bullish cykly na trhu s kryptomenami s neustále sa zvyšujúcou intenzitou predstavujú istý druh dobrodružstva. Ceny narastajú častokrát extrémnou rýchlosťou, čo predstavuje výzvy pre nové sľubné projekty.

Na základe tohto správania trhu je väčšina projektov uvádzaná na burzy vo forme tokenov IOU. Traderi tak majú možnosť zapojiť sa do obchodovania ešte pred oficiálnym vydaním tokenu. Najznámejším príkladom tokenu, ktorý prešiel celým týmto procesom je Polkadot (DOT).

Nový hráč s veľkou pespektívou

Novým a perspektívnym hráčom na trhu, ktorý prešiel procesom IOU je už spomínaná proof of stake platforma Casper. Token CSPR bol uvedený na trh 7. apríla s cenou 0,03 USD. Od tohto momentu zaznamenal výrazné zisky.

Tento fakt nám dokazujú údaje z CoinMarketCap. CSPR token dosiahol od 6.mája zisk 2300%, pričom konkrétne 10.mája sa cena vyšplhala z minima 1,15 USD na hodnotu 28 USD. Absolútny rekord však Casper dosiahol 11.mája kedy sa cena vyšplhala na rekordných 40 USD.

coinmarketcap cspr

Vývoj CSPR. Zdroj : CoinMarketCap

Hype okolo CSPR začal naberať rastúce kontúry 7.mája. Šiesta najväčšia kryptomenová burza Huobi oznámila uvedenie tokenu na ich platformu. Po tomto oznámení sa až 6 – násobne zvýšil objem obchodovania.

huobi cspr

Oznámenie burzy HUOBI o spustení CSPR. Zdroj : CoinMarketTelegraph Pro

Z hľadiska vývoja protokolu a dôležitých partnerov predstavuje token CSPR obrovský potenciál. 31. marca boli spoločnosťou odhalení viacerí dôležití partneri – Terra Virtua, BIGtoken, WISeKeyLead Ventures.

Chcete nakupovať Casper CSPR a ďalšie nové kryptomeny s veľkým potenciálom? Všetky nájdete na burze Binance. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Rozšírenie pôsobenia do sveta

Veľkým lákadlom je taktiež vízia expandovať do Afriky a do krajín blízkeho východu, ktoré sú v danom sektore nevyužité. Hype okolo tokenu CSPR a najmä sila tokenov IOU, ako napr. DOT, dokazujú, že investori majú o tento projekt naozaj veľký záujem.

TOP dôvod, prečo Bitcoin bullrun nekončí! Veľryby zase vo veľkom nakupujú

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.