BITCOIN-WHALES-QUIETLY-STOCKPILED-150K-BTC-IN-LAST-TWO-MONTHS

Trh s altcoinami je v posledných mesiacoch extrémne prepálený. Niektoré tokeny stúpli o stovky, ba aj tisícky percent na čele s Dogecoinom DOGE, Binance Coinom BNB a hlavne Ethereom ETH, ktoré včera prvýkrát v histórii prekonalo cenu 4000 USD. Bitcoin je teraz v porovnaní s ostatnými kryptomenami naozaj lacný. Za posledné tri mesiace si drží hodnotu a všetky cenové fluktuácie sa točia okolo hladiny 56 000 USD.

Veľkí hráči zase vo veľkom nakupujú – $52 000 je nové dno

Cena Bitcoinu včera krátko pred polnocou na niektorých burzách klesla až na 52 000 dolárov. Veľmi rýchlo sa však vrátila späť. Podľa analytického nástroja Whalemap, ktorý sleduje aktivitu veľkých hráčov (veľrýb) na burzách a na blockchaine, je 52 tisícová hladina nové dno pre Bitcoin.

V intervale 52-58 tisíc dolárov nakúpili obrovské množstvo mincí. Na súčasnom dne sme zaznamenali nákup 45 000 Bitcoinov v hodnote 2,5 miliardy dolárov. V celom spomínanom intervale to bolo viac než 120 000 BTC (6 miliárd).

Prečítajte si najnovšiu technickú analýzu Bitcoinu od nášho ekonóma Jaroslava:

StormGain

ANALÝZA – Dočkáme sa tento týždeň nového historického maxima Bitcoinu?

Veľa dolárov a málo kryptomien na burzách

Dáta o nákupoch veľkých hráčov, on-chain volume a fakt, že na burzy vstupuje stále viac stableconov, ukazujú, že bullrun ešte neskončil a Bitcoin čakajú zaujímavé mesiace.

Objem kryptomien krytých dolármi na burzách sa drží na historickom maxime, zatiaľ čo kryptomeny zo zmenární ubúdajú. Objem ETH mincí na burzách takmer rok klesá a aktuálne už dosahuje úroveň z leta 2019. Aj preto cena Etherea v poslednej dobe tak šialene stúpa.

Na trhu je totiž veľa dolárov a malé množstvo kryptomien, ktoré sa za ne dajú nakúpiť. Vysoký dopyt a nízka ponuka = cenový rast. Trh prirodzene hľadá balans.

ETH prekonalo 4,000$ – Čo poháňa cenu a čo očakávať v budúcnosti?

Môžeme sa tešiť na nové historické maximum Bitcoinu?

Bitcoin v roku 2021
Bitcoin v roku 2021

Bude zaujímavé sledovať ďalšie pohyby Bitcoinu. Ten je totiž zo všetkých kryptomien najmenej citlivý na tieto toky peňazí, pretože jeho kapitalizácia je naozaj obrovská. Dlhodobo sa drží nad jedným biliónom dolárov a je potrebný obrovský kapitál a silný impulz, aby začal výrazne stúpať.

Skôr či neskôr však dopyt vytlačí aj cenu tejto kryptomeny na nové historické maximum. Myslíte si, že to bude ešte v máji?

Dosiahne Bitcoin v marci nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin, Ethereum, či ďalšie kryptomeny? Ak nechcete prerobiť, musíte si nájsť kvalitnú, bezpečnú a overenú burzu, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame Binance, ktorá je svetovou špičkou. Na Binance nájdete široký výber kryptomien a za obchodovanie platíte úplné minimum (0,1% a menej).

Vytvorte si účet na Binance cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Stano

V marci uz btc dosiahol co mohol… 🙂 uz mame maj… 😉

samo

vcera v kryptomagazine sme tu mali januar 2018, dnes mierime na 1M 🙂