Kryptomagazin oslavuje svoje prvé výročie! + súťaž o 25 členstiev na Trading11!

BITmarkets BITmarkets

Je to presne rok, čo uzrel svetlo sveta nový web o kryptomenách. Kryptomagazin si dal za cieľ vytvoriť spoľahlivý zdroj informácií o dianí na kryptotrhu v českom/slovenskom jazyku. Veríme, že sa nám to podarilo.

(informácie o súťaži nájdete na konci článku)

Toto všetko sme stihli za jeden rok

Za posledný rok sa toho udialo veľa. Na začiatku bol Kryptomagazin takmer prázdny. Mal iba jediného prispievateľa – Samuela Slavkovského. Prvý článok bol publikovaný v deň vzniku webu, teda 19.6.2017, a niesol jednoduchý názov: Čo je kryptomena? Neskôr sa pripojil ďalší dôležitý člen tímu – Dariusz Matuszyński s jeho prvým článkom – reportom o protokole Bitcoin NG na Waves.

V Januári 2018 nasledovalo spustenie českej verzie Kryptomagazinu a weby sme rozdelili na dve jazykové mutácie. O mesiac pribudla ešte tretia, poľská.

V roku 2018 sa k nám pridalo veľa nových redaktorov, korektorov, prekladateľov, filmárov… a v súčasnosti už na tomto webe pracuje (odhadom) tridsať ľudí. Za uplynulých 365 dní sme publikovali:

A to nie je všetko! 22. februára sme vytvorili portál zameraný na obchodovanie. Trading11 si za štyri mesiace fungovania našiel množstvo čitateľov a prešiel obrovskými zmenami. Medzi tie najväčšie patrí pridanie denného updatu altcoinov, sekcie ICO, vytvorenie školy obchodovania a samozrejme, spoplatnenie časti webu, ktoré sa udialo včera. Ak máte záujem o profi technické analýzy, obchodné odporúčania a analýzy ICO, môžete si za 10 € na mesiac zakúpiť členstvo. Návod nájdete tu.

Na Trading11 sme za štyri mesiace fungovania publikovali 498 článkov! Všetky texty v sekcii škola sú zdarma.

Ďalšie zmeny

Samozrejme, počas roka sa výrazne menil aj celkový dizajn webu. Pamätáte si ešte na tento vzhľad?

kryptomagazin.sk_

Bohužiaľ, lepší screen sa nezachoval. Približne takto vyzeral Kryptomagazin v úplných začiatkoch.

Po približne mesiaci a pol sa dizajn zmenil. Ak by ste prišli na tento web v auguste – októbri 2017, privítala by vás takáto domovská obrazovka.

kryptomasgazin old homepage

Tak čo? Chodili by ste na Kryptomagazin aj v prípade, že by vyzeral takto?

Nakoniec sme prešli na platenú tému Newspaper, ktorú si môžeme ľubovoľne upravovať. Na nej už dnes bežia všetky naše weby.

Dívame sa do budúcnosti

Najdôležitejšie však je, že my v Kryptomagazine nikdy nespíme a stále vymýšľame/realizujeme nové projekty. Jeden veľký snáď uzrie svetlo sveta ešte v tomto mesiaci. Kryptomagazin sa neuveriteľne rýchlo rozvíja. Aj napriek výraznému poklesu popularity kryptomien sme si dokázali udržať dostatok čitateľov a vďaka rôznym novinkám neustále nachádzame nových. Rastieme nielen ako web, ale aj ako firma.

Malé zmeny sa na Kryptomagazine dejú prakticky neustále. Medzi tie väčšie budú v budúcnosti patriť nové weby a služby. Naším cieľom je dostať sa z internetu aj do reálneho sveta. Ak žijete v Prahe, máte sa na čo tešiť!

Kryptomagazin je, podobne ako kryptomeny, stále iba v plienkach. Veríme, že v priebehu nasledujúcich rokov nás budú čítať ľudia z celého sveta.

Ďakujeme!

Nakoniec by sme sa chceli poďakovať každému, kto nás akýmkoľvek spôsobom podporuje. Či už čítaním článkov, komentovaním, diskutovaním v diskusných skupinách alebo na fóre… Sme tu iba vďaka vám a dúfame, že aj budúci rok nám ostanete verní.

Súťaž

Ako vyjadrenie našej vďaky sme sa rozhodli usporiadať súťaž o 25 členstiev Standard, s ktorými získate plný prístup k obsahu na Trading11. Hrá sa o:

  • 1 členstvo Standard na jeden rok ZDARMA
  • 1 členstvo Standard na 6 mesiacov ZDARMA
  • 1 členstvo Standard na 3 mesiace ZDARMA
  • 2 členstvá Standard na 1 mesiac ZDARMA
  • 5 členstiev Standard na 2 týždne ZDARMA
  • 15 členstiev Standard na 1 týždeň ZDARMA

Ak ste si už na Trading11 stihli kúpiť členstvo a náhodou vyhráte, prístup k plateným článkom vám predĺžime. O nič teda neprídete.

Výsledky súťaže vyhlásime v piatok (22.6.2018) tu na Kryptomagazine.

Ako sa prihlásiť do súťaže?

Choďte do našej diskusnej facebookovej skupiny (Kryptomagazin CZ/SK), lajknite tento príspevok a do komentárov vložte váš obľúbený článok z Kryptomagazinu.