[SPRÁVA] Spoločnosť WIREX bude mať vlastný token WXT! Buďte pri tom!

1

Spoločnosť Wirex od roku 2014 rozbieha naplno svoje záväzky. Od tej doby si získala státisíce priaznivcov. Zoznam kryptomien, ktoré ponúkajú, sa postupne rozširuje. Okrem BTC, ETH, XRP, LTC a XLM nájdete podporu aj pre Dai, Waves, WLO a Nano. Okrem kryptopeňaženiek, prehľadnej aplikácie do mobilu a svojej vlastnej VISA karty teraz opäť prišli s novinkou. Tou je vlastný token WXT.

Čo o ňom vieme?

Prešli sme si whitepaper WXT tokenu a našli v ňom veľa zaujímavých informácií. Vybrali sme pre vás niekoľko najdôležitejších. Celý whitepaper v anglickom jazyku si môžete stiahnuť TU.

Presne 10 000 000 000 WXT tokenov bude k dispozícii. Na pre-sale sa použijú 2 % zo všetkých tokenov, čo je 200 000 000 WXT štýlom predaja first-come-first-serve. Tokeny budú k dispozícii iba pre registrovaných členov Wirexu. Wirex neznáša myšlienku predaja tokenov veľkému množstvu neznámych ľudí a preto od 13. júna budú mať jedinečný exkluzívny predpredaj len registrovaní/overení používatelia. Jedine tí si budú môcť tokeny nakúpiť.

Upozornenie: Všetky zakúpené tokeny budú v peňaženke Wirexu zamknuté po dobu šiestich mesiacov, až potom bude povolený ich predaj resp. transakcie s nimi.

A kedy príde predpredaj týchto tokenov?

Predpredaj bude zahájený už tento štvrtok 13.6.2019. Tento token je založený na blockchaine Stellaru – mal by teda využívať jeho popredné vlastnosti, čo je napríklad až 4000 zvládnutých transakcií za jednu sekundu. V praxi vám platba príde maximálne do troch sekúnd, vrátane potrebného počtu potvrdení. O tom môže Bitcoin snívať 🙂 Už v tejto chvíli vieme, že nepôjde o ICO (Initial coin offerings) ale o IEO token. Aký je v tom rozdiel? ICO boli zneužívané podvodníkmi a reputáciu si tento názov počas obdobia rozkvetu kryptomien v roku 2017 pokazil. IEO (Initial exchange offerings) sa môžu používať len na renomovaných burzách ako v tomto prípade napr. OKEx. Je to zložitejšia cesta, ktorou by mal prejsť len dôveryhodný token s potenciálom.

Čo nového pre nás Wirex má a chystá?

Ďalšou novou výhodou Wirexu s príchodom nového tokenu je vylepšený cashback. Doteraz ste z každej jednej platby Wirex VISA kartou dostali späť cashback v hodnote 0,5 % z hodnoty platby. Po zavedení tokenu WXT si túto hodnotu viete zvýšiť až na 1,5 %.

Samozrejme má Wirex dôkladne premyslený systém a pre držiteľov ich tokenu postupne prinesie hromadu ďalších výhod. V dohľadnej dobe sa rozšíri partnerská zóna aj o korporáciu IBM. Chystajú vlastný platobný systém W-Pay (Machine to Machine payment platform) a veľkým chystaným krokom bude aj rozdelenie výhod pre bežných personal customers a business customers.

Takže, kto by mal záujem podieľať sa na kúpe tokenov Wirexu a stať sa tým pádom ich členom, mal by tak spraviť už tento štvrtok a to čím skôr. Tokeny by sa mali dať zakúpiť na Wirex web stránke alebo v aplikácii. Na OKEx burze budú dostupné 23. júna. V niektorých prípadoch, keď sa IEO tokeny predávali, boli preč za niekoľko minút. Nezmeškajte možnú príležitosť.

Čo čítať ďalej?

Kryptoburza Bitfinex naskočila na vlak IEO s vlastnou platformou Tokinex

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
R@berto Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
R@berto
Guest

na prvýkrát to nevyšlo… Wirex nebol pripravený na taký veľký záujem o tokeny a musel prehodnotiť počet tokenov v predpredaji (iba 2%) a oddialiť predpredaj 🙂 snáď to na druhý pokus vyjde.