Bitcoin sa v posledných dňoch opäť raz dostal nad hladinu 8000 $. Aktuálne sa obchoduje za priemernú cenu 8150 $ a je dosť možné, že v raste ešte bude pokračovať.  To je v súlade s mojím odhadom, že na grafe BTC/USD sa vytvára formácia Head and Shoulders (H&S). Viac o tejto formácii a ako ju obchodovať nájdete tu.

Trh s Bitcoinom aktuálne stojí pred veľkým míľnikom. Buď sa nám podarí vytvoriť nové high a bull market bude po menšej korekcii pokračovať, alebo sa nám otočí daily trend a v najbližších týždňoch budeme konsolidovať – prinajlepšom na hodnotách okolo 6000 $.

[caption id="attachment_32780" align="aligncenter" width="1533"]1D BTC/USD - Bitstamp 1D BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Formácia H&S je navyše na weekly grafe podporená Doji sviečkou, na ktorú trh zareagoval masívnym prepadom.

[caption id="attachment_32781" align="aligncenter" width="1538"]1W BTC/USD - Bitstamp 1W BTC/USD – Bitstamp[/caption]

No a ak budeme hľadať ďalej, do očí nám iste padnú aj ďalšie signály, že Bitcoin pôjde dole. RSI, rôzne divergencie… To však rozhodne nebudeme rozoberať v prehľade trhu, ktorý slúži iba na vytvorenie prehľadu o trhu!

VIP sekcia na našom webe Trading11.com je totiž vrámci akcie Týždeň tradingu OTVORENÁ pre všetkých a Bitcoinu sa tam venuje hneď niekoľko profi traderov. Ak teda máte záujem o ďalšie pohľady na toto digitálne aktívum, nech sa páči:

(prehľad trhu nižšie pokračuje sekciou o altcoinoch, akciách a komoditách)

IXOYE

IXOYE je náš hlavný BTC analytik a čo napíše on, to proste platí. O jeho analýzy je obrovský záujem a techniky, ktoré používa pri obchodovaní, učí aj vo svojej akadémii.

13.06.19 Technická analýza BTC/USD – Trh dnes lokálně konsoliduje.. Od IX..

Ján Čuraj

Hlavný analytik a spolumajiteľ Crypto Kingdom – s touto spoločnosťou sme vytvorili náš spoločný produkt, ktorý je teraz dostupný s veľkou zľavou! (Viac informácií tu)

Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!

Jakub Kraľovanský

Ak sa vám nechce čítať, môžete si pozrieť túto VIDEO analýzu:

11.06.19 VIDEO UPDATE – Bitcoin, kapitalizácia a dominancia

Obrovské zisky na altcoinoch

S potešením konštatujem, že môj tip na TOP altcoin z posledného prehľadu trhu vyšiel! Ako som predpokladal, len čo bitcoin zavelil „mierne up!“ hodnota Bitcoin SV vyletela o viac než 10%. Ešte včera sa obchodoval za 190 $ a dnes ráno o šiestej behom jednej hodiny vyletel na 221 $. Momentálne je to 210 $ a cena ďalej klesá, ale ten, kto ma poslúchol a ešte aj stihol predať sa teraz určite raduje :D

Na Trading11 sa samozrejme BSV nikto nezapodieva. Ide o toxický, predvídateľný centralizovaný coin bez budúcnosti a vyrástol iba na hype okolo Craiga Wrighta, ale denne tam analyzujeme oveľa zaujímavejšie coiny s väčším potenciálom.

Prečítať si môžete napríklad analýzu Etherea, ktoré za posledných 24-hodín narástlo o 3,5%!

René

10.06.19 Technická analýza ETH/USD – Ethereum se může vrátit zpět k 200 $

Samozrejme, Nesmieme zabudnúť ani na BNB! Binance Coin v tomto roku jasne dáva najavo, že plánuje prekonať v kapitalizácii všetky ostatné alty vrátane ETH a XRP! A je na dobrej ceste. S aktuálnou kapitalizáciou 5,15 miliárd dolárov doháňa EOS, Bitcoin Cash a dokonca aj Litecoin!

René

13.06.19 Technická analýza BNB/USDT – Zatím stále UP

No a keď už sme pri Binance, tak tu sa nám črtá ďalšia zaujímavá príležitosť!

Jakub Kraľovanský

12.06.19 Urobí ďalší coin od Binance riadnu bombu?

Okej! Chcete tip na ďalší coin, na ktorom pravdepodobne čoskoro prebehne pumpa? Je dosť možné, že niečo také sa chystá na kryptomene OKcash!

René

12.06.19 Technická analýza OK/BTC – Začne OKcash pumpovat cenu?

René

Aj IOTA vyzerá zaujímavo :)

12.06.19 Technická analýza IOTA/BTC – IOTA se pravděpodobně připravuje na překonání resistance

Na Trading11 tiež denne publikujeme updaty altcoinov. Vrámci týchto analýz sa pozeráme na 3-5 altov + Bitcoin. Naposledy včera sme identifikovali moźné šance na vstup do pozícií na ETH, NEO a Decred.

Jakub Mako

12.06.2019 Update altcoinov – ETH, DCR, NEO

Trading11 však nie je iba o kryptomenách! Pokiaľ vás zaujímajú akciové trhy a komodity, prídete si na svoje. Tieto analýzy sprevádzajú aj komentáre k týmto trhom, sledujeme fundament a články píšu ľudia, ktorí reálne tieto trhy obchodujú!

Komodity

Finančný sektor v nasledujúcich rokoch takmer určite zažije ďalšiu veľkú krízu. Možno by bolo vhodné nakúpiť okrem krypta aj nejaké zlato. Zlato je istota a momentálne je extrémne podhodnotené. Vedeli ste, že priemerná cena za vyťaženie jedného gramu zlata je vyššia, než jeho cena na burze?

12.06.19 Zlato sa konečne pochlapilo – mení sa tým niečo?

Zo sveta akcií tu máme akciový index Dow Jones.

Analýza indexu Dow Jones Industrial Average – Vypadá to nadějně, ale zatím stále nerozhodně

A zaujímavo vyzerá aj spoločnosť Airbus, ktorú zastihli ťažké časy :O

Analýza akcií společnosti Airbus – Airbusu se oproti konkurenčnímu Boeingu velmi daří

Samozrejme, žijeme v Európskej Únii, takže nás zaujíma aj európsky akciový index EU50EUR

Analýza akciového indexu EU50EUR – Padesát největších firem v EU má pozitivní vyhlídky na další růst

A toto je všetko je iba malý zlomok analýz, ktoré denne publikujeme na Trading11. Píše a nahráva ich pre vás team obchodníkov, ktorý sa až nebezpečne blíži k dvojciferným číslam. A to všetko iba za 400 kč (16 €) mesačne, prípadne 1100 kč (43€) za kvartál.

Sekcia s analýzami je momentálne otvorená pre všetkých a analýzy, ktoré tam vidíte, ostanú navždy ZDARMA. Táto akcia však končí už 16.6.2019 (v nedeľu) takže neváhajte a poriadne sa v nej pohrabte!

Budeme radi, ak vašu pozornosť upriamite aj na špeciálne členstvo, ktoré sme vytvorili spolu so spoločnosťou Crypto Kingdom. Popis produktu nájdete tu:

Crypto Kingdom + Trading11 spolupráce – kupte si 4 měsíce a 2 získáte ZDARMA

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre