DOGE a SHIB
DOGE a SHIB. Zdroj: Google

Zdá sa, že vojna medzi meme coinami naďalej pokračuje. Tentokrát sa zakladateľ siete DOGE pustil do komunity projektu SHIB.

DOGE vs. SHIB

Billy Markus je vo svete kryptomien veľmi populárnou osobnosťou, a to nielen preto, že je spoluzakladateľom siete DOGE. Tentokrát na svojom twitterovom účte zverejnil screenshoty namierené proti komunite tokenu SHIB. Nie však priamo. Zverejnil totiž tweet, v ktorom chcel poukázať na rôzne podvodné projekty Shiba Inu, ktoré nemajú s originálnym projektom nič spoločné. Billy Markus to však považuje za jasné obťažovanie zo strany komunity SHIB.

Mohlo by ťa zaujímať: Dôchodkyňa v Izraeli zarobila 320 000 USD na BTC – banka odmieta prijať jej peniaze na účet

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Riaditeľ sociálnej siete Twiitter, Jack Dorsey, sa zatiaľ k tejto tematike nevyjadril, ale na Markusov tweet odpovedal produktový pracovník Twitteru. Ten sľúbil, že danú vec vyšetrí.

Nie je teda úplne jasné, ako sa daná situácia vyvinie. Samotná komunita však nenechala Markusa dlho čakať. Členovia komunity mu dali jasne pocítiť, čo si o danej záležitosti myslia. Spoluzakladateľ DOGE aj na toto upozornil v ďalšom príspevku.

Prečítaj si tiež: Binance oznámila integráciu siete Arbitrum One – ako to pomôže transakciám ETH?

„Dôvod, prečo nemám rád SHIB, je ten, že sa komunita tohto projektu vymyká kontrole. Obťažuje ma a dokonca aj uráža. Vďaka tomu si o vás, ani o vašej komunite nemyslím nič dobré. Nie je to žiadna raketová veda.“

Na záver ešte dodal:

„Vždy, keď sa člen komunity Dogecoin správa ako osol, mám túto komunitu o niečo menej rád. Za mincu už nenesiem žiadnu zodpovednosť. Záleží mi len na tom, či komunita dokáže byť OK.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre