AMC SHIB kryptomeny
AMC SHIB kryptomeny, zdroj: www.shutterstock.com/IraLichi

Generálny riaditeľ najväčšej siete kín AMC Entertainment Holdings potvrdil, že poskytovateľ platobných služieb Bitpay súhlasil s podporou meme kryptomeny Shiba Inu (SHIB) na jeho žiadosť.

AMC tak začne prijímať platby prostredníctvom Shiba Ibu v priebehu nasledujúcich mesiacov, podľa všetkého v nasledujúcom kvartáli. Pripomíname, že AMC je najväčšia sieť multikín v USA, Európe a vôbec na svete.

Mohlo by ťa zaujímať: ,,Hype is real” – Mali by sme brať meme coiny ako Shiba Inu či Floki Inu vážne? Aká je ich úloha?

Samotná komunita jednoducho chce SHIB

CEO zverejnil status, že Bitpay, poskytovateľ platobných služieb pomocou kryptomien, sa rozhodol podporovať Shiba Inu, pretože ich osobne o to požiadal. Vďaka súhlasu Bitpayu sieť multikín začne prijímať meme coin SHIB na online platby, vstupenky do kina a pod. Platby sa plánujú spustiť počas najbližších štyroch mesiacov. Aron dodal, že AMC Theatres bude prvou spoločnosťou v spolupráci s Bitpay, ktorá bude akceptovať SHIB.

Generálny riaditeľ „American Multi-Cinema“ nedávno oznámil, že jeho spoločnosť sa snaží nájsť spôsob, ako prijať SHIB. Zriadil prieskum na twitteri s otázkou, či by AMC malo začať prijímať meme coiny (SHIB, DOGE) a pod. Viac ako 85 % zvolilo možnosť áno.

„Ako som sľúbil, poskytneme mnoho spôsobov, akými sa bude dať platiť online. Momentálne prijímame Bitcoin, Ethereum, Bitcoin cash a Litecoin. Je neuveriteľné, že kryptomeny už tvoria okolo 14 % z našich celkových online transakcií!”, teší sa Adam Aron.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Avšak treba si ešte počkať…

Zatiaľ čo mnoho ľudí očakáva, že AMC už začala akceptovať kryptomeny prostredníctvom Bitpay, sieť multikín sa zatiaľ rozhodla pridať iba Paypal ako platobnú možnosť.

Paypal podporuje kryptomeny, ktoré sú ponúkané spoločnosťou AMC. Avšak zákazníci ich musia najprv kúpiť prostredníctvom služby Paypal, pretože platforma neponúka možnosť prevodu mincí do alebo z nej. Pred nákupom musia zákazníci tiež predávať svoje mince a tieto použiť na nákup.

Ak však AMC oficiálne pridá Bitpay ako možnosť platby, spoločnosť bude automaticky schopná prijať viac kryptomien. Bitpay v súčasnej dobe podporuje platby v nasledujúcich kryptomenách: Bitcoin (BTC), Bitcoin cash (BCH), Ethereum (ETH), Wrapped bitcoin (WBTC), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) a taktiež 5 stablecoinov: GUSD, USDC, USDP, DAI, a BUSD.

Čítaj ďalej: Krypto je „cool“: Predstaviteľ spoločnosti Visa opisuje, ako na trh prichádza úplne nová kategória klientov!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre