Su Zhu kritizuje ETH
Su Zhu kritizuje ETH. Zdroj: Shutterstock, 24K-Production

Generálny riaditeľ spoločnosti Three Arrows Capital Su Zhu sa ostro pustil do siete ETH a nakoniec oznámil, že od tohto blockchainu nadobro odchádza. Poznáme dôvody.

Krypto miliardár Su Zhu odchádza od ETH

CEO spoločnosti Three Arrows Capital oznámil, že už naďalej nebude využívať sieť Ethereum. Jednoducho sa mu už vyslovene hnusia tie obrovské poplatky, ktoré častokrát odrádzajú aj nováčikov.

Mohlo by ťa zaujímať: Elon Musk sa opäť hlási o slovo – tentokrát kritizuje fiatové meny

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Zhu pomerne rozčúlene vyjadril, že predstavitelia ETH neustále sľubujú víziu budúcnosti, ktorá je v nedohľadne. Ďalším faktorom, ktorý mu prekáža, je aj komunikácia s užívateľmi, ktorým bolo povedané, že mali byť dostatočne inteligentní na to, aby si kúpili ETH, keď stálo 10 USD.

Podľa Zhua trpí sieť Ethereum tzv. „dilemou zakladateľov“. Najväčší hráči jednoducho zbohatli príliš na to, aby si pamätali svoje prvotné poslanie. A týmto ľuďom by podľa Zhua najviac pomohol silný bear market, ktorý by ich vrátil späť na zem. Za posledných pár hodín zverejnil Su Zhu hneď niekoľko tweetov, ktoré boli namierené proti ETH.

Prečítaj si tiež: AVAX búcha na dvere TOP 10 – najnovšie prekonal psí token SHIB!

Spoločnosť Three Arrows Capital bude teraz pravdepodobne podporovať konkurenčné siete ako napríklad Avalanche. Pred pár dňami sa spoločnosť stala jedným z hlavných podporovateľov fondu Blizzard, ktorý obsahuje 200 miliónov USD pre vývojárov, ktorí pracujú na sieti AVAX.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre