Token Shiba Inu
Token Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Avi Rozen

Token Shiba Inu sa v posledných dňoch stretáva s vysokou cenovou volatilitou, no napriek tomu je až 72 % hodlerov stále ziskových.

Shiba Inu drží hodlerov v zisku

Podľa najnovších údajov portálu Intotheblock.com je až 72 % peňaženiek, ktoré držia SHIB, pri aktuálnych cenách ziskových. Okrem toho je 17 % hodlerov v miernej strate. Ide o investorov, ktorí nakupovali v momente obrovského hypu, keď token SHIB dosiahol historické maximum.

Prečítaj si tiež: U našich susedov neustále napredujú: Ako plánuje Rakúsko zdaňovať kryptomeny?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Investori, ktorí token nakupovali pred obrovským rastom, v podstate kontrolujú najväčšiu časť ponuky tokenov Shiba Inu. Údaje, ktoré priniesol portál Intotheblock.com, ďalej ukazujú, že koncentrácia veľkých hodlerov predstavuje až 78 %. To z hľadiska decentralizácie nie je dobrým faktorom, nakoľko veľryby môžu projekt kedykoľvek manipulovať.

Štatistika hodlerov Shiba Inu
Štatistika hodlerov Shiba Inu. Zdroj: Intotheblock.com

Analýza v podstate identifikuje priemerné ceny pre všetky adresy s tokenom SHIB a ceny, za ktoré boli nakúpené. Ak je aktuálna cena vyššia ako priemerná cena, adresa je vo fáze „In the Money“. Ak je aktuálna cena nižšia ako priemerná, adresa je „Out of Money“, čiže v strate.

Mohlo by ťa zaujímať: Binance staking – Ako na pasívny príjem až do 110,32 % p.a

Obrovský počet peňaženiek iba dokazuje, aká je obrovská popularita tokenu SHIB. Tento faktor má za následok aj rastúci počet hodlerov. Od 10. októbra do 8. novembra sa počet hodlerov zvýšil až o 31 % na celkový počet 926 684 hodlerov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre