Solana je hráčom budúcnosti
Solana je hráčom budúcnosti. Zdroj: Shutterstock, Zeedign.com

Veľmi populárna osobnosť zo sveta kryptomien a zakladateľ kryptomenovej burzy FTX, Sam Bankman-Fried, vyjadril veľmi zaujímavý názor. Solana bude podľa neho najväčšou decentralizovanou platformou, ktorá ohrozí dominanciu Etherea.

Zakladateľ FTX a Solana

Sam Bankman-Fried priniesol svoj pohľad v rozhovore pre Kitco news. V rozhovore uviedol, že popularita kryptomien a prudký tohtoročný rast väčšiny projektov Solane veľmi pomôže. Hlavnou výhodou tohto projektu je jedinečná technológia, ktorá umožňuje natívne škálovať milióny transakcií za sekundu.

„Áno, myslím si, že je to jeden z najpresvedčivejších faktorov Solany. Škálovateľnosť je neskutočná a práve preto tento blockchain získa obrovské rozmery. Má potenciál získať DeFi aplikácie pre stovky miliónov až miliardy ľudí po celom svete. Ale, samozrejme, netvrdím, že sa to určite stane. Je to iba môj predpoklad.“

Podľa Frieda je jedna vec, s ktorou musíme počítať aj do budúcnosti. Sú to pády a následné býčie série. A práve tento proces ukáže najsilnejších hráčov, ktorých zachráni práve ich jedinečná technológia.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin klesá – Nový variant koronavírusu spôsobil na trhoch prepady o viac ako 10 %

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Pozor na obrovskú popularitu

Zakladateľ populárnej burzy v ďalšej časti rozhovoru v podstate potvrdil realitu. Tie projekty, ktoré dosiahli obrovské výsledky za veľmi krátky čas, aj veľmi rýchlo stroskotali. Investorom teda odporúča, dôkladne si premyslieť projekt, do ktorého chcú vložiť svoje prostriedky.

„Myslím si, že vo všeobecnosti platí, že projekty, ktoré prežívajú najlepšie, sú tie, ktoré majú obrovských a lojálnych nasledovníkov. Samozrejme, aj tie, ktoré majú významný vplyv pre použitie v praxi. Keď sa pozriete na projekty, ktoré prežili masové prijatie, tak ich komunita ich väčšinou podrží aj v čase medvedích cyklov.“

Uvidíme, čo prinesie budúcnosť, v každom prípade Solana určite patrí medzi hlavných hráčov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance