Robert Kiyosaki predpovedá tretiu svetovú vojnu – Odporúča mať našetrené Bitcoiny!
Robert Kiyosaki predpovedá tretiu svetovú vojnu – Odporúča mať našetrené Bitcoiny! ,zdroj: www.shutterstock.com/prokopphoto

Svetoznámy investor a autor bestsellerovej knihy „Bohatý otec, chudobný otec“, Robert Kiyosaki, znova okomentoval súčasný stav vo svete. Ide snáď o najpesimistickejšiu myšlienku za dlhú dobu!

Robert Kiyosaki odporúča mať našetrené BTC a iné aktíva!

Robert Kiyosaki v utorok neskoro v noci nášho času zverejnil tweet, kde sa opätovne vyjadruje k súčasnej situácii.

Mohlo by ťa zaujímať: Platíte kryptomenami? Goldman Sachs vidí budúcnosť platobných systémov v blockchainoch Ripple a Circle

Svoj tweet začína Kiyosaki vcelku zábavnou scénou, na ktorej Will Smith dal v priamom prenose facku moderátorovi Chrisovi Rockovi. Tento záber obletel internet a je možné, že čoskoro z toho spravia aj NFT.

Autor na svojom Twitteri píše:

„Will Smith dal na oscaroch facku Chrisovi Rockovi. Biden dal facku Putinovi na svetovej scéne. Dnešný svet sa topí v problémoch. Americký štátny dlh dosahuje nevídaných výšok. Joe Biden spôsobuje infláciu, a obviňuje z toho ruského prezidenta Vladimíra Putina. Americký dolár čoskoro čaká koniec. Kúpte si viac zlata, striebra, bitcoinov, Etherea a Solany pred tým, ako vypukne 3. svetová vojna.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Niektorí investori sú skeptickí voči USA už nejakú dobu

„USA už nie sú tou svetovou veľmocou, ktorou bývali. Otázne je len to, čo bude ďalej. Urobím, čo bude v mojich silách, aby som vás informoval, kým nedôjde k najhoršiemu. Dávajte si pozor. Toto vôbec nevyzerá dobre!“ upozorňoval Robert Kiyosaki.

Investor je známy najmä tým, že verí kryptomenám a hlavne BTC. Sám tvrdil, že „tou najlepšou investíciou sú zlato, striebro, či Bitcoin.“

Ako sme vás už informovali, niekoľko známych ľudí verejne hovorilo o tom, že nielen samotná Amerika, ale aj americký dolár stratili svoju dominanciu od začiatku vojny medzi Ruskom a Ukrajinou. Jedným z týchto ľudí je známy investor Jim Rogers. Ten povedal, že „to, čo sa teraz deje s americkým dolárom, je v podstate jeho koniec.“

Bude teda ešte zaujímavé sledovať, ako sa celá geopolitická štruktúra bude naďalej vyvíjať. Avšak mnohí už pochopili, že zmeny predsa len prídu, a tie budú výrazné. To sa týka svetového poriadku. Dovolíme si informovať vás o tom, že Ray Dalio zverejnil knihu pod názvom Principles for Dealing with the Changing World Order, z ktorej urobil krátky súhrn v tomto videu.

Čítaj ďalej: Bitcoin je v El Salvádore zákonným platidlom už pol roka – aké sú recenzie?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre