robert kiyosaki bitcoin

Autor knihy bohatý otec, chudobný otec odporúča nakupovať Bitcoin

Už pol roka na tomto webe upozorňujeme na nezodpovedné tlačenie dolárov zo strany americkej centrálnej banky (Fed), ktoré sú používané na nafukovanie bubliny na akciových trhoch. Výsledok je taký, že zatiaľ čo americká ekonomika kolabuje a Buffettov index hlási príchod masívnej krízy, americké akciové indexy dosahujú historické maximá.

Môže vás zaujímať: Akcie Tesly na maxime – v čom je Bitcoin rovnaký a kde Teslu prevyšuje?

Robert Kiyosaki – Poistite sa proti bankovej kríze, kupujte Bitcoin!

To všetko naznačuje, že skôr či neskôr vypukne obrovská kríza, ktorá zo sebou stiahne hlavne obyčajných ľudí, alebo im úplne zničí úspory. Ak medzi nich nechcete patriť, nákup Bitcoinu a vzácnych kovov je rozhodne dobrý nápad. Poistite sa tak proti ďalšej veľkej finančnej kríze a prípadnému pádu bankového systému.

Prečo Warren Buffett predáva akcie bánk? Prichádza veľká banková kríza!

Napísal Robert Kiyosaki vo svojom Tweete. Známy autor a investor v poslednej dobe často odporúča ľuďom nakupovať kryptomeny a upozorňuje na prebiehajúci pád fiat peňazí.

Ako sú na tom americké akciové indexy z hľadiska technickej analýzy! Na to sme sa opýtali nášho ekonóma:

Skorumpované americké akcie dosiahli historické maximum! Indexy absolútne neodrážajú realitu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
1 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre