[PREHĽAD TRHU] Trh s kryptomenami neprestáva padať – Bitcoin SV zase niečo skúša

0
bitcoin sv cash fight

Pri pohľade na dnešné ceny kryptomien môžeme konštatovať, že sa nič neočakávané nedeje. Začal víkend a traderi čakajú na uzatvorenie prvej tohtoročnej weekly sviece. Volatilita je nízka a niektoré menšie altcoiny začínajú napínať svaly.

Dôležité!

Tento článok nemožno brať ako investičné poradenstvo. Ak sa podľa neho budete riadiť a prerobíte, za vaše straty v žiadnom prípade nebudeme zodpovední. Ak máte záujem o kvalitné analýzy, ktoré tvoria rokmi ostrieľaní profesionáli, navštívte web Trading11.com.

Čo to skúšaš Bitcoin SV?

Bitcoin SV dnes navzdory všeobecnému poklesu predvádza celkom slušné predstavenie. Za posledných 24 hodín jeho hodnota vzrástla o 10% a po iniciálnej pumpe, zdá sa, pokračujeme smerom hore.

Ide tak o jediný midcap coin, ktorý si to po štvrtkovom dumpe namieril späť. Dnes sa chvíľami obchodoval za 86,5 $, v čase písania tohto článku je to 83,75$ (burza Bitfinex).

bsv

Oplatí sa vložiť do BSV peniaze?

Iba aj špekuláciu a aj to iba za predpokladu, že sa nudíte. Budúci vývoj BSV sa prakticky nedá predpovedať. Tento coin je ovládaný relatívne úzkou skupinou ľudí ktorí si s nim robia čo chcú. Je síce možno, že padlo rozhodnutie BSV napumpovať a pokúsiť sa zase predbehnúť Bitcoin Cash, ale na čo by to bolo? nahradiť Bcash zas nie je až taká výhra.

TRON koriguje ohromný rast

Kryptomena TRON sa nachádza v zapeklitej situácii. Na jednej strane, v priebehu posledných týždňov zaznamenala krásne zhodnotenie – 60%. Na druhej strane je dosť možné, že krátkodobý uptrend pre TRON-a skončil a nasledovať bude prepad na stabilnejšie hodnoty v okolí 1,7 centu.

O šialenom raste TRON-u a jeho dôvodoch si môžete prečítať tu:

Tron predviedol neskutočnú jazdu – Behom 5 dní jeho hodnota vzrástla o 50 %!

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of