Tron predviedol neskutočnú jazdu – Behom 5 dní jeho hodnota vzrástla o 50 %!

0
tron future

Digitálna mena Tron (TRX) sa v stredu zhodnocovala aj napriek stagnácii ostatných kryptomien. Dnes už podľa predpovedí prechádza korekciou.

V najvyššom bode mal včera TRX token hodnotu 0,0306 USD. Za 24 hodín tak oproti americkému doláru zaznamenal kladný zisk vo výške 13,56 %. Kúpna nálada zapríčinila, že sa v kapitalizácii trhu TRON vyšvihol pred Bitcoin SV a Tether.

Tron tiež ukazuje svoju silu oproti Bitcoinu. Súhrnný index cien TRX/BTC vyskočil o 13,15 % na 722 satoshi.

Uvedenie BitTorrent tokenu

Zdá sa, že vzostupný sentiment vzrástol po spustení kryptomeny BitTorrent (BTT). Ide o pôvodnú kryptomenu protokolu BitTorrent – populárnej torrentovej platformy na zdieľanie súborov, ktorú Tron prevzal minulý rok. Podľa tlačovej správy budú mať používatelia BitTorrentu možnosť získať odmeny za seedovanie a zdieľanie súborov v BTT. Podľa whitepaper Bittorentu je ich token založený na štandarde TRC-10 od Tronu.

Zdá sa, že celkový vývoj pritiahol obchodníkov trhu k Tronu, obzvlášť keď sa u iných top mincí zistilo, že majú problémy dosiahnuť svoje ďalšie ciele. Nárast Tronu oproti samotnému Bitcoinu to vysvetľuje.

Tron Rally končí

Známky sentimentálneho obchodovania naznačujú, že obchodníci chcú svoje dlhodobé plány opustiť na úkor kryptomeny v znamení nového rastu.

Kurz TRX/USD prekročil svoje horné hranice podľa indikátoru relatívnej sily (RSI). V stredu sa táto hodnota blížila k 80, čo naznačovalo, že v nadchádzajúcich dňoch príde korekcia. V najlepšom prípade bude pár TRX/USD po ľahkej korekcii pokračovať opäť vyššie. V druhom scenári, ktorý nie je považovaný za úplne najhorší prípad, sa pár korekciou posunie na opačnú stranu, aby otestoval support na hodnote 0,0182 USD.

Záver

Podľa očakávania cena Tronu rýchly nárast nevydržala a dnes sa už prepadá. Jeden TRX token si (v dobe písania článku) môžete kúpiť za 0,026 USD, čo je na úrovni zo stredy rána. Aktuálnu cenu nájdete TU.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Michael.

Zdroj:
ccn.com

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of