[PREHĽAD TRHU] Bitcoin prekonal 7000$ • Altcoiny sa prebúdzajú!

BITmarkets BITmarkets

Trh naďalej stúpa a vytvoril sa nám nový denný uptrend. Tempo rastu sa pomaly zvyšuje. Bitcoin (+5%) v čase písania tohto článku prekonal silnú rezistenciu na hladine 7000 $. Ak sa dnešná sviečka uzatvorí nad touto technickou hladinou, mohol by to byť signál k nákupu. S otváraním pozícií však ešte počkajte, je dosť možné, že nadchádzajúci bull-run skončí skôr, než vôbec začal. 

28.8.2018 BTC/USD 1D - Bitfinex

28.8.2018 BTC/USD 1D – Bitfinex

Altcoiny sa prebúdzajú z prázdninového spánku

S potešením tiež môžem konštatovať, že trh s altcoinmi sa zobúdza. Väčšina alternatívnych kryptomien dnes zase prekonala Bitcoin. Z highcap coinov oproti BTC výraznejšie posilnil iba Ripple, midcap coiny však dnes zažívajú dobré časy.

IOTA zase vyrástla o 18% a opäť raz ukazuje svoju silu. TRON, NEO, VeChain, OmiseGo, 0x, QTUM, Bitcoin Gold, Ziliqa… všetky tieto projekty zaznamenali dvojciferný rast. Đash dokonca posilnil o 25%!

Dominancia Bitcoinu stagnuje

Zdá sa, že index dominancie Bitcoinu má problém prekonať 54%. Za posledné dva týždne sa dvakrát priblížil k tejto hranici. Pred 14 dňami trh zareagoval prepadom, tentokrát rastieme, ale časť kapitálu z Bitcoinu sa prelieva do altcoinov. Stále viac ľudí sa necháva zlákať nízkymi cenami.

bitcoin dominacia

Je teda čas na nákupy? Ťažko povedať. Sledujte Trading11? Kde profesionálni obchodníci denne analyzujú viac než desať rôznych altov a vstúpte do trhu, keď prekoná veľké rezistencie, pod ktorými sa väčšina altov nachádza.

Rekordmani z TOP100

Nakoniec sa pozrime na víťazov a looserov posledného dňa.

Najziskovejšie altcoiny

top 6 alts

Najstratovejšie altcoiny

Dnes sa v TOP100 nenašlo veľa kryptomien, ktorých cena za posledných 24-hodín klesla. Toto je dobrý deň pre krypto! 🙂

low5 altsDôležitý pozitívny fundament o ktorom by ste mali vedieť

Nakoniec by som rád upozornil na veľmi dôležitú udalosť, ktorá do trhu priniesla nový život a zlepšila náladu investorov, obchodníkov a retailu:

Prevádzkovateľ Newyorskej burzy spúšťa Bakkt – globálnu platformu na obchodovanie kryptomien

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: