Polkadot smeruje na ATH
Polkadot smeruje na ATH. Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic

Polkadot (DOT) stanovil dátum debutu parachain aukcií na 11. novembra po jednomyseľnom schválení členmi rady pre správu reťazca blockchainu. Tieto správy predstavujú významný úspech.

Parachainy sú jedinečné platformy blockchainu vrstvy 1, ktoré pôsobia bočne pozdĺž hlavnej siete a sú navyše pripútané k reťazcu Polkadot Relay Chain. Ich funkciu je možné vidieť v mnohých oblastiach od decentralizovaných financií po inteligentné zmluvy.

Prvá aukcia parachainu Polkadot sa má začať 11. novembra. Následne bude pokračovať rýchlosťou jeden týždenne počas piatich po sebe nasledujúcich týždňov až do konečnej aukcie 9. decembra.

Počiatočné obdobie ponúk bude trvať dva dni, po ktorých bude nasledovať päťdňové obdobie. Na rozdiel od bezprostrednosti nástupu projektu Kusama po aukciách sa aukcie Polkadot budú uskutočňovať počas jedného mesiaca.

Kusama je sandboxová platforma určená pre vývojárov na experimentovanie s blockchainovými aplikáciami pred ich oficiálnym spustením na blockchaine Polkadot. Nedávno zrealizovala úspešne 11 parachain aukcií.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 3 ukazovatele, podľa ktorých Polkadot smeruje na nové ATH

Polkadot prudko stúpol na cene tokenu

DOT po uzatvorení rastúceho klinu a retracemente 50 % vytvoril prudký preraz. Z krátkodobého hľadiska bola cena prehriata a zastavila sa v raste. Najbližší support sa nachádza na zóne okolo 37,00 $, ale cena sa môže odraziť aj skôr. Býčie targety sú na 44,50 $ a 49,00 $. RSI indikovalo prekúpenú fázu a nachádzame sa, pravdepodobne, na krátkodobom maxime.

DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView / Polkadot
DOT/USD 4H. Zdroj: TradingView / Polkadot

Prečítaj si tiež – Inštitucionálni investori za týždeň naliali 226 mil. $ do produktov BTC

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre