Kraken spúšťa Kusama Parachain aukciu – aké budú podmienky?

0

Americká kryptomenová burza Kraken ohlásila prvú Parachain Auction Platform, ktorá umožňuje klientom zúčastniť sa jej priamo z burzy. V blogovom príspevku z 8. júna Kraken odhalil, že klienti, ktorí chcú podporiť svoje obľúbené projekty Kusama, sa teraz môžu po prvýkrát zúčastniť aukcií Parachain Slot Auctions priamo z platformy Kraken.

Odmeny pre prispievateľov, ktorí podporia víťaznú ponuku, sa líšia a môžu zahŕňať bonusy za odporúčanie, bonusy za predčasnú účasť a airdropy.

Čítajte tiež – Microstrategy nemá príjmy na splácanie strát z BTC – s nákupmi však nekončí

Viacreťazcový ekosystém Polkadot bude na paralelné spracovanie transakcií využívať rozdelené bočné reťazce. Tieto zoskupenia sa získavajú v aukčnom procese, pri ktorom sa projekty snažia navzájom predražiť právo na používanie slotu po dobu 48 týždňov s tokenmi KSM. Kusama je sieť na testovanie a vývoj.

Očakáva sa, že bude k dispozícii iba 100 slotov Parachain, čo sa však môže časom zmeniť prostredníctvom hlasovania o správe protokolu. V príspevku sa uvádza:

„Pokiaľ ide o aukcie Kusama, projekt s najväčším počtom KSM bude všeobecne schopný získať nárok na vydražený parachain slot.“

Platforma nie je k dispozícii obyvateľom USA, Kanady, Japonska a Austrálie.

Kraken vo svojej prvej aukcii Parachain umožní klientom podporiť ponuky najmenej dvoch projektov, počnúc Karurou a Shidenom.

Tvorca Polkadotu Gavin Wood navrhol 15. júna prvú aukciu Kusama Parachain. Po prvých piatich aukciách Wood odporučil pauzu na vyhodnotenie výkonu siete pred začatím ďalšej série aukcií.

Kryptotrh padá po tom, čo mineri za 7 dní predali 5 000 BTC

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.