Polkadot formuje reverzný pattern
Polkadot formuje reverzný pattern. Zdroj: Shutterstock.com/Natchapol18

Polkadot podobne ako mnoho iných highcapov dokázal ukončiť klesajúcu vlajku a posledné obdobie smeruje skôr sideway. Táto štruktúra môže predstavovať dlhodobú reverznú zónu, no zatiaľ nebola potvrdená. Z krátkodobého hľadiska však cena pokračuje v rastúcom trende, pričom naráža na rezistenciu point of control.

Na obrázku nižšie vidíme potenciálny 123 bottom formation pattern, ktorý bude platný, až keď cena prekoná bod 2 na hladine 33,00 $. V tom momente bude potvrdený rastúci trend. Zatiaľ ale cena pokračuje v sideway štruktúre medzi rezistenciou 33,00 $ a supportom 23,00 $. Nebude tak prekvapením, keď ďalšie krátkodobé maximum bude klesajúce.

Polkadot formuje reverzný pattern
Polkadot formuje reverzný pattern. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Shiba Inu analýza – odraz od kľúčového supportu spôsobil rast 30 % len za 3 dni

Polkadot pokračuje sideway

To, ako dlho bude trvať cene dostať sa nad hladinu 33,00 $, samozrejme, nevie nikto. Preto sideway štruktúra môže pokračovať aj dlhodobo. Záleží to aj od celkového diania na trhu kryptomien. Podstatné je, aby cena udržala spomínaný support. Ak by sa jej to ale nepodarilo, ďalší support budeme hľadať v zóne okolo 20,50 $.

Z krátkodobého hľadiska môže point of control spôsobiť vytvorenie krátkodobého maxima na trhovej cene v čase písania článku. Z hľadiska sledovania trendov je však tento pohyb bezvýznamný, preto budeme predovšetkým sledovať zvalidovanie potenciálneho reverzného patternu 123 bottom.

Prečítaj si tiež – Bitcoin analýza – maximá sú stále klesajúce, podarí sa cene dosiahnuť target 45 600 $?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance