Retail riadi rast BTC
Retail riadi rast BTC. Zdroj: Shutterstock.com/Madcat_Madlove

Keď sa ceny Bitcoinu a kryptomien po prepade minulý týždeň zotavovali, Pascal Gauthier, generálny riaditeľ kryptopeňaženky Ledger, riešil otázky týkajúce sa stavu kryptotrhu. V rozhovore pre CNBC na Crypto Finance Conference v St. Moritz vo Švajčiarsku Gauthier povedal, že situácia nie je žiadnym prekvapením. Maloobchodný trend je výrazný a je vždy rovnaký. Vysvetlil:

Počet adries s minimálnym počtom BTC v porovnaní s počtom veľrýb skutočne rastie. Všade na svete je výrazný maloobchodný trend a Bitcoinu dôverujú čoraz viac. Sú to ľudia, ktorí budú tlačiť cenu hore.

Chceš nakupovať Ethereum alebo ďalšie kryptomeny? Odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. A ako bonus, keď si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<<, získaš navyše doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Mohlo by ťa zaujímať – JPMorgan prieskum – iba 5 % verí, že Bitcoin dosiahne 100 000 $ v roku 2022

Počet nenulových BTC adries na maxime

Nedávne údaje od poskytovateľa informácií o trhu, spoločnosti Glassnode, podporujú toto tvrdenie. Počet BTC adries s nenulovým zostatkom je na historickom maxime.

Počet adries s nenulovým zostatkom
Počet adries s nenulovým zostatkom. Zdroj: Glassnode

Viac adries naznačuje, že do siete bitcoinov vstupuje viac používateľov, čo je jasným znamením, že maloobchod je na vzostupe.

Pokiaľ ide o altcoiny, Gauthier vyjadril zdesenie nad projektmi, ktoré nedávno prekonali Bitcoin. Navrhol, že tento rok by mohol byť pre niektoré kryptomeny rokom konsolidácie.

Gauthier povedal, že Solana (SOL) má dobrú cenovú ponuku pre nezameniteľné tokeny a je na dobrom mieste, aby mohla súťažiť s Ethereom (ETH).

Prečítaj si tiež – Podľa tejto metriky sú ťažiari v zóne masívnej akumulácie BTC a nechcú predávať

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre