Shiba Inu našla dno korekcie. Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic

Shiba Inu otestovala hlavný support na hladine 0,00002600 $, po ktorom nasledovalo zhodnotenie 26 % v čase písania analýzy. Z krátkodobého hľadiska prevládajú býčie objemy a cena bude čoskoro čeliť rezistentnej zóne. Zdá sa však, že cena našla dno korekcie a nachádza sa v akumulačnej zóne.

SHIB dosahuje vysoké býčie sviečky od posledného minima a najbližšie bude čeliť rezistencii na point of control 0,00003380 $. Následne môžeme sledovať býčí target na hladine 0,00003950 $. Celá táto štruktúra je však akumulačnou zónou, ktorá by mala predchádzať býčiemu trendu.

Shiba Inu otestovala kľúčový support
Shiba Inu otestovala kľúčový support. Zdroj: TradingView

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin analýza – dosiahla cena absolútne dno korekcie na hladine 40 000 $?

Shiba Inu otestovala kľúčový support

Posledné minimum vzniklo na predošlej dlhodobo významnej sideway štruktúre ešte z októbra 2021. Ide zároveň aj o support súčasnej akumulačnej zóny. Netreba zabúdať na to, že graf stále nedosiahol vyššie maximum. Definitívne potvrdenie ukončenia akumulácie nastane, až keď cena prekoná 0,00003950 $.

Z krátkodobého hľadiska bude podstatné vytvoriť vyššie lokálne minimá a ísť aspoň sideway. Pretože aj minimá sú zatiaľ stále klesajúce. Je dosť možné, že na skutočný rast si ešte počkáme, no zdá sa, že cena už korekciu ukončila a vstúpila do akumulácie, a to aj napriek tomu, že to nemáme potvrdené.

Prečítaj si tiež – Shiba Inu disponuje iniciatívnym projektom spaľovania – zapojilo sa až 9 spoločností!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre