Bitcoin čaká strmý pád
Bitcoin čaká strmý pád. Zdroj: Shutterstock.com/Graphicle

Populárny a skúsený obchodník Peter Brandt upozornil investorov, že Bitcoin ešte nedosiahol dno. Očakáva preto v blízkej dobe ešte výraznejší pokles a následný výstrel smerom nahor.

Bitcoin ešte nedosiahol dno

Peter Brandt varoval fanúšikov a investorov, ktorí majú veľké očakávania v prípade vlajkovej lode kryptomien. V rozhovore pre CoinDesk zdôraznil, že si treba dať veľký pozor na súčasný support 20 000 dolárov. Je to totiž prvýkrát, čo Bitcoin klesol pod maximum, ktoré bolo vytvorené v predchádzajúcom rastúcom trhu. Brandt neočakáva do konca roka žiadne zázraky:

Zaujímavosťou Bitcoinu je, že sme nikdy neboli svedkami korekcie, v ktorej by sa BTC dostal pod vrchol predchádzajúceho rastúceho trhu, toto je premiéra. Minimálne rok a pol očakávam v prípade tejto kryptomeny absolútnu nudu. Budeme sa pohybovať medzi 17 000 až 23 000 dolárov.

Skúsený obchodník očakáva, že sa súčasná cena BTC prepadne až na 13 000 dolárov, kde by mohol prísť výraznejší odraz smerom nahor.

Prečítaj si tiež: Do tejto kryptomeny investovali investori 150-miliónov dolárov!

V krátkodobom horizonte jedného roka tak Brandt predpovedá pokles. Stále však verí budúcnosti Bitcoinu, ktorý bude pokračovať v dosahovaní historických maxím. Podľa jeho predikcie bude nové historické maximum dosiahnuté v priebehu 32 mesiacov začínajúc aprílom 2023.

Brandt na záver dodal, že očakáva ukončenie korelácie Bitcoinu s inými aktívami, ako sú napríklad akcie či zlato.

Bitcoin sa nakoniec zbaví korelácie a stane sa konečným uchovávateľom hodnoty,“ dodal analytik.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance