Litecoin VISA platby
Litecoin VISA platby, zdroj: www.shutterstock.com/Cryptographer

Litecoin (LTC), známy tiež ako digitálne striebro, umožňuje odteraz svojim klientom uskutočňovať platby kdekoľvek, kde je akceptovaná platba pomocou VISA karty.

Spoločnosť tentokrát oznámila túto novinku prostredníctvom oficiálneho účtu na twitteri v nedeľu 14. novembra.

Mohlo by ťa zaujímať: Krypto je „cool“: Predstaviteľ spoločnosti Visa opisuje, ako na trh prichádza úplne nová kategória klientov!

Litecoin ft. VISA

Litecoin (LTC) bude odteraz umožňovať svojim používateľom uskutočňovať neobmedzené platby kdekoľvek tam, kde je akceptovaná svetovo známa VISA. Navyše, peer to peer open-source kryptomena, často prezývaná ako „digitálne striebro”, potešila svojich fanúšikov na twitteri. Podelili sa s nami totižto s tým, že Litecoin, momentálne 14. kryptomena s trhovou kapitalizáciou okolo 18 miliárd dolárov, bude akceptovaná ako platidlo.

„Litecoin je odteraz prijímaný kdekoľvek, kde je aj VISA. Litecoin karta jednoducho prevedie LTC v čase nákupu a hotovo. Kartu môžete tiež pripojiť k Litewallet“ píše sa v statuse.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Digitálne striebro za potraviny? Jednoducho a rýchlo

Táto kryptomena získala dôveru v oblasti financií, pretože je na trhu dlhšiu dobu a ľahšie sa používa na bežné každodenné platby. Od svojho založenia spoločnosť Litecoin zaznamenala obrovskú akceptáciu, popularitu a využitie medzi používateľmi a obchodníkmi a dlhodobo patrila medzi desať najlepších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie.

Keďže odteraz bude altcoin akceptovaný spoločne s VISA, znamená to, že všetci používatelia môžu teraz využiť svoje LTC na zaplatenie akýchkoľvek služieb alebo produktov, kde sa na terminály píše „akceptujeme VISA“.

Pomocou LTC si môžete teda vybaviť online nákupy, potraviny, rôzne služby, či gastronómiu. Okrem toho na svojej karte VISA, ktorú vydal Litecoin, bude možné prevádzať kryptomeny na americké doláre v reálnom čase. Okrem toho firma dodala, že za používanie debetnej karty VISA nebudú žiadne ďalšie transakčné poplatky ani poplatky za vklad, ale jednorázový mesačný poplatok vo výške 5 dolárov.

Čítaj ďalej: Analýza ETH – cena neudržala support a vypadla z dlhodobej medvedej vlajky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Misos

V com je tato karta lepsia ako karta od crypto.com? Tam zakaznik neplati ziaden mesacny poplatok za vedenie karty a dostane aj cashback.