Rozbiehame projekt trading11.
Rozbiehame projekt trading11. Zdroj: shutterstock.com/nialowwa

Kryptomagazín funguje už takmer rok. Za ten čas sme publikovali takmer tisíc článkov o kryptomenách. Jedno nám však vždy chýbalo. Kvalitné technické analýzy kryptomien. Bohužiaľ, nikto z nás nie je profesionálny obchodník a tak sme si netrúfali radiť ľuďom, čo a kedy nakupovať/predávať.

To sa však zmenilo! Už nejakú dobu beží náš nový projekt – trading11! Ide o stránku, na ktorej nájdete kvalitné analýzy a obchodné signály vytvorené profesionálnymi tradermi. Týmto by sme vás chceli pozvať na návštevu.

Aspoň štyri originálne technické analýzy denne – Zdarma!

Ak chcete používať naše analýzy na trading11, odporúčame zapnúť si notifikácie (zvonček v ľavom dolnom rohu obrazovky). Situácia na trhu sa niekedy mení z minúty na minútu a tak je nutné reagovať čo najrýchlejšie.

Príklad analýzy na trading11:

17.3.2018 Technická analýza – LTC/USD

Na trading11 budeme taktiež pridávať vzdelávacie články. Naučíme vás používať indikátory, vytvárať obchodné stratégie, rozlišovať formácie na sviečkovom grafe, shortovať, obchodovať na páku… Ako príklad poslúži napríklad tento článok o indikátore RSI.

Všetko o indikátore RSI

Takéto informácie predsa nie sú zadarmo – v čom je háčik?

Na trading11 nenájdete reklamy alebo sponzorovaný obsah a všetko je zdarma. Naším cieľom nie je zarobiť peniaze, ale vytvoriť kvalitný a úspešný web. Samozrejme, profesionálni traderi nie sú lacní a aby sme boli schopní dodať kvalitné a presné predikcie vývoja trhu, musíme platiť. Preto budeme radi, ak projekt podporíte. Môžete nám napríklad poslať časť zisku, alebo prispievať na pravidelnej báze menšou sumou (10-20€).

Samozrejme, iba za predpokladu, že s nami budete spokojní a zarobíte na burze balík peňazí.

Všetky príspevky obratom vrazíme do rozvoja trading11. Najmeme ďalších traderov, pridáme analýzy, signály a v konečnom dôsledku tak zarobíte aj vy.

Podporte nás

Všetky peniaze získané týmto spôsobom obratom vrazíme do rozvoja portálu a budeme vám prinášať stále kvalitnejší obsah.

BTC wallet:
38VoFi93a9aWUjvkB5s4rUCN34YeCrDa8z
ETH wallet:
0x152De3A88E54D4837D01ca19dbEdDEEFAc16F96D
LTC wallet:
MVSp61UyTMDWds269ogMckcfX2NZD8Whw6

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance