LUNA 2.0 sa naďalej prepadáva
LUNA 2.0 sa naďalej prepadáva. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Nový token LUNA od svojho spustenia nedosahuje očakávané výsledky. Prakticky neustále dosahuje nižšie a nižšie historické minimá.

Nová verzia tokenu LUNA

Cena najnovšieho počinu Do Kwona – token LUNA, sa aktuálne obchoduje na novom historickom minime, a to konkrétne na 3,67 USD. Za posledných 24 hodín evidujeme podľa portálu CoinMarketCap prepad až o viac ako 14 %.

Prepad projektu LUNA 2.0
Prepad projektu LUNA 2.0. Zdroj: CoinMarketCap

Už viackrát bolo diskutované, či dokáže Do Kwon udržať tento novo vzniknutý a kontroverzný projekt. Po neúspešnom uvedení tokenu sa zakladateľ spoločnosti Terraform Labs na svojom Twitteri odmlčal a nastavil si svoj profil na súkromný. Toto nie je dobré znamenie.

Komunita už jednoducho tomuto projektu neverí a postihnutí hodleri starej LUNY sú deprimovaní zo svojich strát. Takže cesta pre nových investorov je v podstate neprechodná. LUNA 2.0 bola spustená koncom mája a len v priebehu prvých 24 hodín stratila viac ako 80 % svojej hodnoty. Predajný tlak bol neudržateľný.

Prečítaj si tiež: Bitcoin pôjde na 20 000 tvrdí skúsený analytik Coin Bureau

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Následne po prepade prišlo menšie zotavenie na úroveň 12 USD. Tento stav bol zrejme dosiahnutý v dôsledku kótovania mince na burzu Binance, ktorá ho však zaradila do inovačnej zóny z dôvodu, že predstavuje vyššiu úroveň rizika. Kompenzácia škôd poškodených užívateľov starého tokenu LUNA sa tak ani týmto spôsobom nepodarila.

Starý token LUNA sa aktuálne obchoduje na úrovni 0,00006 USD. Svojou prakticky nulovou hodnotou predstavuje pre investorov už len akúsi možnosť riskovať.

Čítaj ďalej: Zakladateľ Dogecoinu: „Ľudia sa o kryptomeny zaujímajú len vtedy, keď ceny rastú, a tak to bude vždy“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance