Elon Musk sa vracia
Elon Musk. Zdroj: Shutterstock, Nick_ Raille_07

Človek, ktorý je aktuálne pravdepodobne najbohatšou osobou na svete a je veľkým fanúšikom a ambasádorom kryptomien, sa vracia. Elon Musk vyjadril podporu BitcoinuEthereu, pretože očakáva ďalší rast.

Mohlo by ťa zaujímať: Analýza BTC, ETH, DOT, LINK – Bitcoin dosiahol nové ATH na 67 000 $!

Elon Musk hypuje BTC a ETH

Šéf Tesly sa po dlhšom čase opäť vyjadril k situácii okolo Bitcoinu a tentokrát pridal aj Ethereum. Ako inak využil na to svoj twitterový účet. Teraz sa však rozhodol, že to skúsi formou meme obrázku. Aktuálny bullrun poriadne rozvíril vody na trhu s kryptomenami, čo si všimol aj samotný Elon, ktorý podľa uverejneného príspevku očakáva, že Bitcoin čoskoro dosiahne 69 000 USD. V prípade druhej najväčšej kryptomeny ETH, Elon predpokladá nárast na cenu 4 200 USD.

Prečítaj si tiež: Špičkový projekt ADALend v sieti Cardano dosiahol významný míľnik

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Zmätok, či jasný signál?

Elon je extrémne populárny, takže jeho tweet okamžite vyvolal množstvo otázok. Mnoho analytikov a odborníkov v tom vidia hlbší význam. Čo sa skrýva za týmto tweetom? Existujú dve skupiny ľudí. Veľkí hráči si myslia, že Musk týmto príspevkom oznámil jeho návrat na trh s kryptomenami. Mnoho ľudí ho však spätne žiadalo, aby bol extrémne opatrní a nevyvolal to, čo naposledy. Všetci si určite spomínate na to, čo dokázal v minulosti spôsobiť.

Jedno je však isté. Osoba ako Elon Musk môže trhu s kryptomenami veľmi pomôcť. Minimálne zvýšenou popularitou a prijatím v širokom spektre.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre