Twitter je sieťou pre kryptomeny
Twitter a BTC. Zdroj: Shutterstock, Ink Drop

Veľmi horúca novinka prišla zo sektoru sociálnych sietí. Twitter sa stáva oficiálnou platformou pre kryptomeny. Čo všetko prinesie táto dôležitá spolupráca?

Prečítaj si tiež: Obťažnosť ťažby BTC od júla narástla o 31 % – Bitcoin je stále vzácnejší

Twitter a Bitcoin

To, čo sa už dlhšiu dobu pošuškávalo v médiách, sa nakoniec stalo skutočnosťou. Predstavitelia Twitteru sa už viackrát pokúsili navrhnúť spôsob, ako by mohli používatelia zarábať peniaze z uvedeného obsahu. Teraz prichádza aktualizácia, ktorá tomuto spôsobu profitovania otvára dvere.

Ako bude fungovať samotné vyplácanie užívateľov? Táto funkcia bude spustená na sieti Lighting Network, ktorá je riešením druhej vrstvy pre mikroplatby na blockchaine BTC. Twitter jednoducho ide s dobou a v tomto výrazne prekonáva konkurenciu ako napríklad Facebook. Zo strany Twitteru ide naozaj o šikovný ťah. Ako si udržať fanúšikov a užívateľov, aby neodchádzali ku konkurencii? Jednoducho. Budú dostávať provízie za obsah! Ide o naozaj veľmi významný projekt, a je potrebné dodať, že to nikto iný neponúka.

Môže ťa zaujímať: Zasadí Bitcoin tvrdý úder konkurencii? Internet Computer spustí smart kontrakty v sieti BTC!

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Čo prinesie tento projekt Twitteru?

Otázkou teda zostáva, čo získa samotná sociálna sieť? Keďže je to oficiálna platforma pre kryptomeny, tak sa budú všetci vývojári, zakladatelia kryptomien a traderi, hrnúť práve na Twitter. Konkurencia aj v tomto úplne zaspala. Keď sa pozrieme na Facebook, tak ten si ide stále tvrdou cestou zákazu všetkého obsahu, ktorý sa týka kryptomien.

Ďalšie využitie Bitcoinu

Existujú ľudia, ktorí tvrdia, že BTC postupne padne, keďže jeho využitie nie je také široké ako v prípade altcoinov. To však nie je úplne pravda.  A teraz prišla správa, ktorá Bitcoinu určite pomôže. Ľudia sa vďaka tejto zmene dostanú k BTC bez toho, aby sa museli registrovať na burze a obchodovať s ním. Ide o veľké pozitívum, ktoré sa výrazne podpíše aj na cene najväčšej kryptomeny.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre