neo

Správca kryptomeny NEO, spoločnosť Neo Foundation, v otvorenom liste pre komunitu zhrnula posledné štyri roky a ukázala cestu, ktorou sa bude uberať v budúcnosti. Plánuje poriadne zamiešať karty pridaním nových funkcií, ktoré z tohto projektu spravia viac, než len centralizovaného konkurenta Etherea.

Neo3 updatom sa viac zameria na funkcionalitu blockchainu a tvorbu produktov. Dôležitou súčasťou je hlavne úložisko súborov – NEOFS – a Decentralizovaná Digitálna identita (D-ID) – NEOID.

90x návratnosť? Záplava peňazí v piatich rokoch vystrelí Bitcoin – Tvrdí bývalý riaditeľ Goldman Sachs fondu

NEO3 – Infraštruktúra internetu novej generácie pripravená na masovú adopciu

NEO je v súčasnosti na 19 mieste v kapitalizácii a má za sebou silný rok. Po predstavení cross-chain interoperability v spolupráci s Ontology táto kryptomena opäť začala byť relevantná. Odzrkadlilo sa to aj na jej cene. NEO nedávno prekonalo dlhodobý downtrend, no málokto o tom hovorí. Podobný graf má ešte jeden coin.

1W NEO/USD
Weekly graf NEO

Ďalším vylepšením bude “smart/economy” – pokus Nea o vstup do DeFi trhu, ktorý v tomto roku poriadne naberá na popularite. Spoločný projekt s Binance známy ako Flamingo Finance mal v čase najväčšej slávy kapitalizáciu 1,5 miliardy dolárov.

Plán NEO Foundation vyzerá celkom zaujímavo, no trh sa zatiaľ k decentralizovaným úložiskám stavia všelijako. Vidno to aj na nedávnom príchode Filecoinu na burzy. Z ceny 120 $ sa prepadol na súčasných 40 $ (stále podstatne viac, než cena v čase ICO).

Tak ako tak, NEO začína byť stále zaujímavejšie.

“Spolu so skvelými novými funkciami, vylepšeniami v bezpečnosti systému a výkone sa z Neo3 stane ideálna internetová infraštruktúra novej generácie pripravená na masovú adopciu.”

Coinbase spolupracuje s políciou na 1900 prípadoch – Aj zo Slovenska

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance