LIVE Trading 2.0 – Bitcoin vytvára nové high – Máme tu potvrdený uptrend?

1

Ako sme písali v nedeľu, po menšej prestávke pokračujeme s tvorbou videí a streamov na našom YouTube kanále BitLink. Nedele patria analýzam od nášho tradera Ľuboša, v utorky a štvrtky zas budeme streamovať našu populárnu obchodnícku show LIVE Trading 2.0, kde sa budete stretávať so mnou a s Jakubom.

Neviem, či existuje lepší deň na obnovenie LIVE Tradingu, ako dnešok. Bitcoin po týždni napätia vytvoril nové high a v súčasnosti bojuje s rezistenciou v intervale 8400 – 8600 $. Za posledných 24 hodín vykázal zisk 5% a altcoiny sú na tom podobne.

Je toto skutočne začiatok nového uptrendu? Čo si o tom myslíme, to sa dozviete dnes o 18:30 na streame.

Tešíme sa na vás!

A nezabudnite sa prihlásiť na odber videí, nech vám neujde tento stream, a ďalšie videá o kryptomenách. A keď už ste pri tom, poďte zahlasovať za najlepšie kryptomeny do našej výročnej ankety! Ktorá má najväčší rastový potenciál?

Najnovšia video analýza na BitLinku:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Stygo

Zdravím, som v tomto nový, poradil by mi niekto? Mám Asus Rog Strix 1080, stiahnutý Nicehash, a tažím nejaký algorithm „Cuckarood29“. Nicehash to pravdepodobne predvolil ako najlepšiu vec, ale ťaží mi to len okolo 0,42€/deň. Neočakávam od toho nejaké zázraky, iba to skúšam o čom to celé je, ale vždy keď nájdem nejaké video, tak aj týpkom na gtx 1060, alebo RX 570 to ťaží viac… Neviete v čom by mohol byť problém? (ak dáky je?)