Projekt Chainlink
Projekt Chainlink. Zdroj: Shutterstock, Gorev Evgenii

Token LINK sa v poslednom období teší zvýšenému záujmu veľrýb, ktoré nakupovali DIP. Podľa posledných údajov tak hodlujú viac ako 435 miliónov USD v tokenoch LINK.

Prečítaj si tiež: Ako identifikovať vrchol býčieho trendu BTC? Tento indikátor vám pomôže

LINK v záujme veľrýb

Údaje o tomto projekte priniesol populárny portál Santiment, ktorý na svojom twitterovom účte zverejnil príspevok o zvýšenom záujme veľrýb o tento projekt. Za posledné mesiace pridali do svojho portfólia viac ako 15 % z celkovej ponuky ChainLinku. 17. najväčšia kryptomena z hľadiska trhovej kapitalizácie sa v čase písania tohto článku obchodovala na úrovni 25,94 USD. Veľkí hráči však využili nedávny pokles, pri ktorom zrealizovali ďalšie nákupy.

Aktuálny stav peňaženiek s 1 až 10 miliónmi tokenmi Chainlinku predstavuje hodnotu 167,7 milióna LINK-u. V prepočte na dnešné ceny ide o približne 435 miliónov dolárov. Veľryby tak vlastnia až 16,8 % celkovej ponuky tokenov.

Môže ťa zaujímať: Ethereum pokračuje v deflačnej politike – používatelia zaplatili 1 miliardu USD v poplatkoch

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Budúcnosť so sieťou Cardano

LINK je aktuálne až 51 % pod historickým maximom, ktoré sa nachádza na úrovni 52 USD.

LINK/BUSD
LINK/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Návrat na tieto cenové hladiny môže prísť aj po oznámení dôležitej spolupráce so sieťou Cardano, ktorá bola oznámená na summite Cardano 2021. Tento ekosystém plánuje vo veľkom využívať Chainlink oracles na vytvárania pokročilých inteligentných kontraktov.