BTC a jeho cesta na ATH
BTC a jeho cesta na ATH. Zdroj: Shutterstock.com/Vladimir Kazakov

BTC sa nakoniec po krátkodobej sideway štruktúre odrazil znovu od MA21 a pokračuje v rastúcom trende. Momentálne rastúci trend dosahuje už 56,50 % zhodnotenie len za 20 dní. Čo očakávať po prekonaní ATH? Pravdepodobne ešte väčší hype, ktorý bude následne sprevádzaný altcoinovou sezónou. Kým totižto BTC ATH neprekoná, bitcoinová sezóna neskončí.

Posledné lokálne maximum vzniklo na hodnote 64 500 $, čo je iba pár stovák pod ATH. Cena zatiaľ nezaznamenala silný odpor a trend je stále stabilný. Aj keby cena rešpektovala túto oblasť ATH ako rezistenciu, tak aj po krátkodobej korekcii by nakoniec cena ATH prekonala. Objemy sú zatiaľ na strane býkov omnoho silnejšie, ako na strane medveďov.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítajte si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – stačí prekonať poslednú rezistenciu na ceste k ATH

BTC útočí na ATH

Zdá sa tak, že Bitcoin sa chystá na prerazenie ATH, k čomu môže dôjsť kedykoľvek počas najbližších hodín. Následne budeme svedkami mediálneho FOMO. Keď sa to cene podarí, je dôležité vedieť, že vstupujeme do oblasti objavovania cien a oblasti bez akýchkoľvek rezistencií. Sentiment sa teda môže neočakávane zmeniť okamžite bez predpovede.

Krátkodobé supporty sa nachádzajú na hladine 59 000 $a 62 000 $, kam by cena mohla spadnúť v prípade, že Bitcoin ešte nemá dostatok býčej sily na prerazenie ATH. RSI indikuje prerazenie negatívnej divergencie, no indikátor stále nedosiahol vyššie dlhodobé maximum.

Mohlo by ťa zaujímaťAnalýza BTC, BNB, COMP, AAVE – trh sa nachádza v bitcoinovej sezóne

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre