LaneAxis má vlastný blockchain patent

BITmarkets BITmarkets

Sú ľudia, ktorí považujú nákladnú dopravu za kľúč ku úspechu moderného globálneho ekonomického systému. Je to tak najmä vďaka faktu, že práve vďaka nákladnej doprave ľudia žijúci aj v tých najodľahlejších častiach sveta majú všetko, čo potrebujú. Tento priemysel iba v USA zodpovedá až 800 miliónom dolárov čistého zisku, pričom celosvetovo sa zisky v roku 2023 môžu približovať až ku hodnote 15 biliónov dolárov. Preto je extrémne ťažké uveriť, že sa práve v tomto priemysle využívajú zastaralé techniky a praktiky (v niektorých firmách sa stále používa fax). Problémom je veľká neefektivita systému, ale aj vysoký počet middlemenov. Projekt LaneAxis má v pláne všetko toto odstrániť a priniesť sektor na úplne iný level. 

Vízia projektu LaneAxis

LaneAxis má v pláne to všetko zmeniť. Táto platforma bola vytvorená expertmi na nákladnú prepravu a logistiku, ktorí majú roky skúseností s týmto biznisom. Cieľom je vytvoriť celosvetovú platformu, ktorá by zefektívnila celý priemysel.

Aby sme boli ešte presnejší, LaneAxis sa snaží už istý čas (konkrétne od marca 2018) vyriešiť problémy nákladnej prepravy. Dokonca sa tejto spoločnosti podarilo získať v Spojených Štátoch patent pre svoju decentralizovanú SaaS platformu, ktorá umožní doručovateľom a dopravcom bezpečne zdieľať informácie. Platforma sa pokúsi rovnako vyriešiť aj problémy s podvodmi a optimalizovať proces doručenia a skladovania produktov.

Patent, ktorý táto spoločnosť dostala sa vzťahuje na LaneAxis platformu a špecifikuje ju ako celosvetovo prvú platformu pre dopravcov (#9,928,475 je oficiálny US PATENT). Práve to, že má LaneAxis tento patent je pre nich veľmi podstatné, pretože to tejto spoločnosti dáva výhradné právo na distribúciu a predaj ich inovatívnej technológie. Tím má rovnako v pláne vytvoriť pre šoférov vlastnú „sociálnu sieť,” ktorá má byť ďalšou výhodou LaneAxisu. LaneAxis Driver Social Network bude dostupná pre všetkých šoférov po celom svete, čím im uľahčí komunikáciu. Rovnako bude šoférom umožnené využívať AXIS token, ktorý má pre nich množstvo výhod.

Výhody tohto projektu

Už takmer celé jedno storočie sú cesty plné nákladných áut prepravujúcich produkty po celom svete. Avšak tento sektor stále neprešiel výraznou technologickou obmenou. LaneAxis však verí, že práve oni dokážu do tohto priemyslu priniesť potrebné inovácie s ich novým patentom. Ich platforma by mala spĺňať všetky požiadavky, ktoré majú ľudia v 21.storočí v tomto sektore. LaneAxis bude mať vlastnú unikátnu stránku, aplikáciu pre akýkoľvek typ zariadenia. Výhod a možností pre dodávateľov bude mať LaneAxis pripravených viac ako dosť. Podstatné je, že po implementovaní tejto platformy do daného priemyslu by mala úplne zmiznúť potreba tretích strán.

Všetky strany, ktoré budú využívať túto aplikáciu budú môcť špecifikovať požiadavky podľa svojej potreby a to práve prostredníctvom tejto platformy. Odstránenie problému s deadheadingom je iba veľkým bonusom pre LaneAxis, pretože takto nielen zredukujú plytvanie času, ale aj peňazí. Príde tak k zužitkovaniu nielen prázdnych nákladných áut, ale rovnako si budú môcť aj vodiči výrazne prilepšiť.

Záver

Tento komplexný sektor nákladnej prepravy a logistiky už dlhšiu dobu potrebuje digitálne riešenie, ktoré by dalo všetky časti dokopy a vytvorilo výborné prostredie. LaneAxis tím si uvedomuje výhody, ktoré blockchain a smart kontrakty pridávajú tomuto projektu a veria, že je to presne to, čo daný priemysel potrebuje. Ich platforma bude poháňaná AXIS tokenom, ktorý sa dá stále zakúpiť v predpredaji. Aktuálne sa dajú tokeny zakúpiť za 0,18 dolára, pričom cena sa bude zvyšovať až do 21.decembra, kedy oficiálny predaj skončí.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac informácií o tomto projekte alebo by ste si chceli daný token zakúpiť navštívte laneaxis.io

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebookunajnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI