Befund hľadí do budúcnosti – jeho ICO vstupuje do posledného týždňa

Novinky Befund pomáha pri obchodovaní s kryptomenami
Befund pomáha pri obchodovaní s kryptomenami. Zdroj: shutterstock.com/Ground Picture
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Decentralizovaná platforma digitálnych peňažných fondov Befund uzatvorí behom budúceho týždňa svoje ICO. Bude to posledná príležitosť pre všetkých, ktorí majú záujem o kúpu BFDT tokenov predtým, ako neskôr tohto roku vstúpia na burzy.

Spoločnosť Befund bola pôvodne vytvorená ako odozva na rýchlo sa šíriaci záujem o technológiu blockchain a dopyt v komunite obchodovania s kryptomenami. Trh s kryptomenami skutočne predstihol vývoj súvisiacich nástrojov a digitálnej infraštruktúry, takže sa spoločnosť rozhodla vytvoriť spoľahlivý nástroj, ktorý sa stane medzinárodným štandardom pre obchodovanie kryptomien. Ich súbor technických nástrojov a služieb je začlenený do blockchain technológie a poskytuje intuitívne, užívateľsky priateľské rozhranie, ktorému porozumie každý, kto má skúsenosti s tradičným spravovaním digitálnych fondov.

Cieľ projektu Befund

Cieľom projektu je vytvorenie globálnej štandardizovanej platformy samostatného ekosystému, ktorá má slúžiť operatívnym potrebám digitálnych menových fondov, správcom fondov a spoločnostiam po celom svete. Platforma je vyvinutá v súlade s medzinárodnými právnymi normami a prináša všetky potrebné nástroje pre to, aby sa podieľala na budúcnosti finančných interakcií. Platforma ponúka nástroje vytvorené na ich vlastnom BFDChaine, verejnom blockchaine, ktorý umožňuje fondom a manažérom fondov vývoj ich vlastných decentralizovaných finančných aplikácií (DApps). Spoločnosti budú mať prístup k mnohým funkciám SaaS (Software as a Service), vrátene KYC/AML, ROI reportingu a integrácie smart kontraktov.

Spoločnosť Befund je presvedčená, že ďalšou výhodou v oblasti kryptomien a blockchainu bude možnosť správcovských spoločností vydávať ich vlastné tokeny. Technológia predaja tokenov na platforme ponúkne správcom možnosť budovania, vydávania a distribúcie tokenov. Spoločnosť verí, že všestranný prístup ku generovaniu tokenov vytvorí silnejšiu a demokratickejšiu sieť diverzifikovaných portfóliových aktív, ktorá otvorí svet kryptomien širšiemu publiku. Všetci podielnici BFDChainu budú mať tiež prístup k profesionálnemu tradingovému poradenstvu.

Tokenizácia fondov

Khalil Lin, riaditeľ zámorských prevádzok (Director of Overseas Operations), sa vyjadril nasledovne:

„Myslíme si, že tokenizácia fondov je budúcnosťou. Pomôže to vyriešiť problémy s dôverou a globálne vybudovať spojenie medzi investormi a fondmi. Náš projekt sa snaží tento proces urýchliť riešením naliehavých technologických problémov. Befund usilovne pracuje na tvorbe ekosystému, ktorý spolupracuje s vládami alebo autoritami medzi jurisdikciami na vytvorení stabilného regulačného prostredia pre tokenizáciu fondov.”

Lin ďalej vysvetľuje, že koncepcia Befundu stojí na vytvorení platformy jednoduchej na používanie, ktorá splní komplexné požiadavky na škálovanie. Spoločnosť plánuje toto leto vydať svoj Befund.io V.01 a pokračovať s dolaďovaním produktu do roku 2019. Primárnym cieľom je tiež vydanie open-source kódu v budúcom roku.

ICO

BFDChain bude poháňaný BFDT tokenom, ktorý bude dostupný na predaj v rámci ICO spoločnosti len do konca budúceho týždňa. Vydané budú maximálne 2 miliardy BFDT, pričom 500 miliónov BFDT bude dostupných počas predaja v ICO.

Pre viac informácií o projekte Befund navštívte stránku befund.io

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.