[KRÁTKY PREHĽAD TRHU] Bitcoin je na 5500 $ – máme tu tohtoročné LOW!

Novinky prerobí človek na bitcoine
prerobí človek na bitcoine
BITmarkets BITmarkets

Pred necelou hodinou sa trh s kryptomenami výrazne prepadol. Bitcoin v priebehu 24 hodín stratil viac než 8% hodnoty a momentálne sa jeho priemerná hodnota pohybuje na hladine 5800 $. Tu sa nachádza silný support, ktorý môže aspoň na čas zastaviť ďalší pokles, i keď v tejto chvíli nič nie je isté.

Česká verze článku ZDE

Obchodníci z Trading11 už niekoľkokrát vyslovili domnienku, že Bitcoin počas tohto roka otestuje 5000 $. Nasvedčujú tomu rôzne indikátory a Technická Analýza. Na burze BitMEX sa momentálne XBT deriváty obchodujú za 5500 $ nie sme ďaleko.

Na Bitfinexe sme na 5950 USDT, Coinbase Pro ukazuje 5575 $, Kraken je na 5600 $, Južná Kórea a Japonsko sa zatiaľ držia v okolí 6000 $.

Altcoiny tento prepad zasiahol najviac

Ethereum tiež rýchlo klesá. Dnes sme zaznamenali pád o 12% na súčasných ~185 $. Token XRP zaznamenal prepad o 14% na súčasných 44 c, Bitcoin Cash tesne pred forkom (podrobné info. tu) klesol o 20% a zvyšok altcoinov z TOP 25 je na tom podobne.

Prekvapivo, stablecoin Tether neťaží z tejto situácie a drží sa na hladine 98,5 c za 1 USDT token krytý dolárom. Zaujímavé.

Čo teraz robiť?

Hlavne nesmiete panikáriť. Ak ste nemali nastavené stop-lossy, asi to už nechajte tak (samozrejme je to ale na vás, trh môže byť nevyspytateľný). Zajtra budeme múdrejší a publikujeme niečo konkrétnejšie. Máme sa na čo tešiť hlavne analýzy traderov z Trading11. Ešte pár dní si tam môžete kúpiť 3-mesačné členstvo v ZĽAVE.

Čo čítať ďalej?

Čínske mining farmy pomaly končia – na vine sú prísne kontroly

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: