paralelna polis jan gordulic kryptomeny 101

Neviete dokopy takmer nič o kryptomenách, nemáte čas si o tom hodiny čítať, chcete už vedieť, čo to je ten Bitcoin, nestráviť tým veľa času a trochu sa aj zabaviť? V tom prípade príďte dnes o 19:00 do Paralelnej Polis na akciu Kryptomeny 101 s Jankom Gorduličom!

Kde?

Stretneme sa na adrese Kominárska 3/A (čierna budova)

Kedy?

DNES (14.11.2018) o 19:00

Kryptomeny s Jankom Gorduličom!

Mnohí by ste to do neho asi nepovedali ale Jano je technologický geek a o krytomenách čo-to vie. A hlavne, túto tému vie vysvetliť polopatisticky, takže sa nebojte a vezmite aj svojich rodičov alebo babku.

A úplne najlepšie je, že vstup máte úplne ZADARMO.

Začíname už o necelé 2,5 hodiny. Vidíme sa na prednáške v Paralelnej Polis v Bratislave!.

Odkaz na event nájdete v tomto odkaze

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre