Bitcoin pokračuje na 40 000 $.
Bitcoin pokračuje na 40 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/thodonal88

Bitcoin naďalej formuje medvediu vlajku a v krátkodobom horizonte bude pokračovať v poklese až na najbližšiu hladinu supportnej zóny. Medzitým dominancia hlavnej kryptomeny taktiež klesá a dosahuje v čase písania článku 41,71 %. Taktiež môžeme očakávať pokračovanie klesajúceho trendu dominancie.

Z krátkodobého hľadiska sa nachádza najbližšia suppotná úroveň na cca 42 000 $. Túto zónu už Bitcoin kontaktoval, no zatiaľ bez odrazu. Predovšetkým však budeme sledovať významnejší support na zóne od 39 000 $ do 40 000 $. Okrem toho, že ide o support súčasnej vlajky, ide aj o dôležitú reverznú zónu počas celého posledného roku.

Bitcoin pokračuje v korekčnej štruktúre
Bitcoin pokračuje v korekčnej štruktúre. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Aký je najviac medvedí scenár pre Bitcoin?

Bitcoin v medvedej vlajke

Pri formovaní lokálneho minima by bolo ideálne vytvoriť rastúce krátkodobé minimá. Hlavne však cena musí udržať posledné dlhodobé minimum na 37 500 $. V opačnom prípade je reálny aj medvedí scenár – až na hladinu 29 000 $ – 30 000 $. Táto supportná oblasť definuje spodnú hranicu sideway pohybu posledných 16 mesiacov.

RSI indikuje hranicu prepredanosti, no iba z krátkodobého hľadiska. To znamená, že cena má ešte z dlhodobého hľadiska priestor na ďalší pokles, Bullish trend je v nedohľadne, keďže objemy sú minimálne a navyše ponuka na burzách dosahuje nové minimá. Z dlhodobého hľadiska však ostávame bullish.

Mohlo by ťa zaujímať – 16 bitcoinových veľrýb minulý týždeň predávalo Bitcoin – ovplyvní to cenu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre