John McAfee tvrdí, že trhy vystrelia nahor v júli a vydal „Prehlásenie menovej nezávislosti”

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

John McAfee, zakladateľ jednej z najznámejších antivírových softwarových spoločností, a známa persona kryptosveta, vydal novú predpoveď vývoja pre kryptotrhy a tiež tzv. „Prehlásenie menovej nezávislosti”. Ďalej sľubuje, že bude platiť všetky transakčné poplatky za všetkých, čo sa k tomuto prehláseniu pridajú.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Otočenie medvedieho trendu

McAfee tvrdí, že cena Bitcoinu v júli dosiahne výšky 15 000 USD, čím dôjde k otočeniu súčasného medvedieho trendu na trhu, ktorý zatiaľ nebola schopná zvrátiť ani konferencia Consensus. Bitcoin sa aktuálne pohybuje okolo 7 600 USD (v dobe písania článku, 26. 5., 10.00).

Vo svojom tweete uviedol okrem iného aj toto:

„Moje krátkodobé predpovede o cenách: (…) Trh sa otočí pred 12. júnom a moje predpovede sa potvrdia. … Moje algoritmy sa nikdy nezmýlili.”

Mohlo by vás zaujímať: Dostane sa Bitcoin na jeden milión dolárov? Sledujte online graf

Vyhlásenie menovej nezávislosti

Inšpirovaný americkou deklaráciou nezávislosti, prišiel McAfee s vyhlásením menovej nezávislosti, ktorá má byť dosiahnutá práve pomocou prechodu z fiat mien na kryptomeny. Jeho tweet na túto tému znie až revolučne:

A McAfee ďalej sľubuje, že zaplatí a bude platiť všetky transakčné poplatky na blockchaine Etherea za tých, ktorí sa k podpisu deklarácie menovej nezávislosti pripoja. Dokonca už predplatil 30 000 USD dopredu.

Text deklarácie menovej nezávislosti v niekoľkých svetových jazykoch si môžete prečítať tu. Tam tiež môžete deklaráciu podpísať priamo do blockchainu.

Deklarácia prehlasuje terajšie fiat meny za zastarané a pokračuje ďalej, ku koreňom problémov dnešnej spoločnosti:

„Táto deklarácia nezávislosti meny je priamou reakciou na pokračujúcu manipuláciu a deštrukciu, čo vychádza z degradácie hodnôt v celej spoločnosti.”

Záver

Pripojíte sa k McAfeemu aj vy? Myslíte si, že toto prehlásenie má šancu podporiť otočenie trendu a rast trhov? Podeľte sa s nami o váš názor na najnovší počin McAfeeho v komentároch alebo v našej diskusnej skupine na FB.

Naše najnovšie video:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Sociálna poisťovňa začína vyplácať nový príspevok. Prilepší si táto skupina Slovákov

4

Veľký reťazec ruší 73 pobočiek a vyhlásil konkurz

5

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka