Hrozí kolaps menového systému? Banková kríza potápa ekonomiku

Ekonomika Krach menového systému
krach menového systému Zdroj: https://youtu.be/PepSy8fxX_k
BITmarkets BITmarkets

Ak ste si v posledných dňoch pustili správy v televízii, tak ste asi postrehli, že svet a ekonomika majú obrovské problémy. Finančný a bankový sektor vo svete krachuje a je zachraňovaný novými peniazmi. Čím ďalej viac sa začína hovoriť o tom, že by mohol prísť kolaps celého menového systému, aký sme tu nemali už dekády a v podstate aký funguje od roku 1973. A prečo je práve toto obdobie? Táto kríza? Tento problém? Čo by to definitívne mohlo vyvolať? Sme na konci celého cyklu, čaká nás nový rád, nový svetový poriadok? Tak práve o tom bude Jakub Kraľovanský rozprávať vo videu nižšie.

Vyznáš sa v kryptomenách? Vieš, ktoré altcoiny máš nakupovať? Vieš, ako si máš rozdeliť portfólio? Nie? Tak neváhaj a vyber si jedno z našich členstiev na Trader 2.0! Práve prebieha akcia -20% na 3 a 6 mesačné členstvá!

Čo sa dozviete vo videu?

  • Následky krachu bánk
  • Čím sú kryté peniaze
  • Problémy FIAT mien
  • Prečo je vysoká inflácia

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: TAGY:
Autor:
Trader 2.0
Trader 2.0

Trader 2.0 je kryptomenový vzdelávací projekt. Od svojho vzniku patrí medzi najväčšie na Slovensku. Trader 2.0 sa venuje vzdelávaniu v oblasti kryptomien, investovania a tradingu najmä na Youtube kanále.